MAXEYLASH RIPSMEKASVU SOODUSTAV SEERUM 3ML

68,99 €

22996,67 €/l


Tootevorm / pakend
SEERUM
Kogus pakendis
3ML

Tootetutvustus, otstarve
Maxeylash on ripsmekasvu soodustav seerum, mis toidab ripsmeid ja peale 30- päevalist kasutamist muutuvad ripsmed pikemaks, tihedamaks, tumedamaks ning need on kaunilt ülespoole kooldunud. Maxeylash on sünteetiliste lõhna-ja värvaineteta geel ning ei sisalda parabeene.

Kasutamisjuhised
Enne kasutamist eemaldage kontaktläätsed (olemasolul) ja peske silmaümbrus õrnalt puhtaks. Kõige parem on kanda seerumit ripsmejuurtele peale vanni või dušši. Kasutada üks kord päevas, soovitavalt enne magamaminekut. Kandke õhuke joon MAXEYLASH’i seerumit ülemistele ja soovi korral alumistele ripsmejuurtele nagu kannaksite tavalist silmalainerit. Piisab väikesest kogusest seerumist. Peale kandmist võite nahal tunda soojatunnet, mis on normaalne, ning see taandub kiiresti.

Koostisosade loetelu (Ingredients)
Aqua, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Phenoxyethanol, C12-C15 Alkyl Benzoate, Gaprylyl Glycol, Panthenol, Alcohol, Biotin, Sodium Hydroxide, Isopropyl Dihydro Noralfaprostal, Sodium Hyaluronate, Phenethyl Caffeate

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Ärge pange seerumit silma. Ärge kasutage toodet, kui olete tundlik mõne koostisaine suhtes. Ärge kasutage sagedamini kui üks kord päevas. Kui teil tekib nõrk laugude punetus või tundlikkus, siis kasutage MAXEYLASH’i üle päeva, kuni ärritus kaob.

Netokogus
3 ml

Vastutav isik
Maxey Cosmetics OÜ, Teaduspargi 3/1, Tallinn 12618, tel: +372 5331 2341

Päritoluriik
Austria
Write Your Own Review
You're reviewing:MAXEYLASH RIPSMEKASVU SOODUSTAV SEERUM 3ML
Sinu hinnang