Cumlaude Lab – tõhusad lahendused naiste intiimtervise toetamiseks

13.08.2023

Cumlaude Lab – tõhusad lahendused naiste intiimtervise toetamiseks

Naiste intiimpiirkonnal on omad eripärad, mistõttu selle hooldus ja hügieen vajavad erilist tähelepanu ning mõistmist. Naise keha läbib elu jooksul mitmeid füüsilisi ja hormonaalseid muutusi, mis võivad põhjustada igapäevast ebamugavustunnet. Õnneks pakub intiimtervise bränd Cumlaude Lab tõhusaid, ohutuid ja uuenduslikke lahendusi naise intiimse heaolu suurendamiseks.


Igapäevane hügieen


Intiimhügieeniks mõeldud pesuvahendid peavad olema õrnad ja seebivabad, et eemaldada mustus naha kaitsekihti kahjustamata. Igapäevaseks hügieeniks sobib ideaalselt õrn intiimpesugeel, mille happeline pH austab naha ja tundlike limaskestade füsioloogilist pH-d. Välissuguelundite kuivuse korral sobib Lubripiu niisutav intiimpesugeel, mis uuendusliku piimjas õli tekstuuriga aitab vältida limaskesta pingulolekut.


Tupe kuivus

Kahjuks kogeb umbes igal kolmandal naisel tupe kuivust. Peamiseks põhjuseks on hormonaalsed muutused, mida võivad esile kutsuda näiteks menopaus, ravimid, stress, sünnitusjärgne periood ja imetamine. Tupe kuivusega võivad kaasneda ärritus, sügelus ja tulitustunne.

Tupe kuivuse korral on abi seespidiselt niisutavast geel-kreemist, mis niisutab, taastab ja parandab limaskesta elastsust. Tooted on pakendatud üksikdoosidesse, tagamaks kasutamise mugavus ja hügieen.

Lubripiu välispidine niisutav intiimkreem on suurepärane valik, kui esineb häbeme- ja lahkliha piirkonna kuivust, sügelust või ärritust. See kaitseb, niisutab ja rahustab nahka, muutmata limaskesta loomulikku pH-d.

Vaginaalne kuivus võib põhjustada ebamugavust või lausa valu seksuaalkontakti ajal. Sel puhul on soovitatav kasutada veepõhist libestit, mis leevendab tupe kuivust intiimsetel hetkedel ning tagab mugavuse ja naudingu.


Vananemisilmingud


Vananemine, sh menopaus ja sünnitus mõjutavad naise välissuguelundite piirkonda – tekivad vananemisilmingud, muutused tupe nahatoonis ning toonus piirkonnas väheneb.

Cumlaude Lab valikus on Viderage noorendav intiimgeel-kreem, mis on mõjus välispidine niisutav ja värskendav toode, mis on spetsiaalselt välja töötatud naise vulvovaginaalse piirkonna vananemise ja toonuse kadumise vastu võitlemiseks.


Tupe limaskesta infektsioonid ja põletikud


Tupe mikrofloora või pH-taseme muutused võivad põhjustada limaskesta infektsioone ja põletikke. Peamisteks ebamugavustunde põhjusteks on bakteriaalne vaginoos ja vaginiit ehk tupepõletik, sh kandidoos. Sagedasemad sümptomid on tupe halb lõhn, sügelus, valulikkus, tulitustunne, tupe või häbeme turse, rohke või vähene voolus ja kipitustunne urineerimisel. Cumlaude Lab tootesari CLX pakub tõhusaid tooteid infektsioonide ennetamiseks ja ravi toetamiseks.

Igat sorti infektsioosse põhjusega vaginaalse ebamugavustunde korral aitavad CLX vaginaalsed oovulid, mis tõstavad tupe loomulikku kaitsevõimet, aitavad võidelda bakterite ja seentega ning leevendavad sügelust ja põletustunnet.

Infektsioonide ja põletike ennetamisel ja ravi toetamisel sobib igapäevaseks intiimhügieeniks CLX intiimpesuvaht on antiseptilise toimega, kuid ei häiri tupe mikrofloora loomulikku tasakaalu, toetades seeläbi infektsioonide ennetamist ja ravi.

CLX tootesarjast leiad ka välissuguelundite intiimhoolduseks mõeldud CLX välispidise niisutava intiimgeeli, mis on antiseptiline ja põletikuvastane ning sellel on rahustav, kaitsev ja tasakaalustav toime.


Korduvad infektsioonid


Piimhappebakterite osakaalu vähenemine mikroflooras võib põhjustada infektsioonide kordumist. Seetõttu on mikrofloora taastamine äärmiselt oluline ja Cumlaude Lab on loonud selleks prebiootilise tootesarja.

Prebiootiline intiimpesuvaht ja vaginaalsed prebiootilised oovulid sisaldavad spetsiaalseid prebiootikume, mis toetavad piimhappebakterite kasvu ja tasakaalustavad tupe mikrofloorat.

Naiste intiimtervis on oluline osa üldisest heaolust. Õige hügieen ja ohutud tooted aitavad vältida ebamugavustunnet ning ennetada infektsioone. Lisaks toodetele tuleks pidada meeles ka tervisliku elustiili tähtsust. Kui tekivad murettekitavad sümptomid, on oluline pöörduda arsti poole, et saada professionaalset nõu ja abi. Cumlaude Lab tootesarjad pakuvad laia valikut tooteid, mis toetavad naise intiimtervist ning aitavad säilitada mugavuse ja enesekindluse kõikides eluetappides.

Cumlaude Lab – Sinu uus naiselik vaatenurk!

Minu ilu saladus:

 • AKNE – nahaseisund, mis vajab hoolt

  AKNE – nahaseisund, mis vajab hoolt

  Loe edasi

 • 5 pigmendilaikudega seotud müüti, millest võiksid rohkem teada

  5 pigmendilaikudega seotud müüti, millest võiksid rohkem teada

  Loe edasi

 • Mida teha kui laps tahab meikida?

  Mida teha kui laps tahab meikida?

  Loe edasi

 • Ilukatsetuste rubriik: millist tahket šampooni ja palsamit valida?

  Ilukatsetuste rubriik: millist tahket šampooni ja palsamit valida?

  Loe edasi

 • Parimad vananemisvastased toimeained, mida oma näokreemist võiks kindlasti otsida!

  Parimad vananemisvastased toimeained, mida oma näokreemist võiks kindlasti otsida!

  Loe edasi

Kõik postitused