NENEDENT BABY HAMBAPASTA 20ML + SÕRMEOTSA HAMBAHARI

13,21 €

660,50 €/l


Tootevorm / pakend
HAMBAPASTA
Kogus pakendis
20ML

Tootetutvustus, otstarve
Nenedent-baby hambapasta + sõrmeotsa hambahari

Hambavaap moodustub juba lapse esimestele hammastele ja on toitepinnaseks kaariest tekitavatele bakteritele. Seepärast soovitavad hambaarstid hambapesu alates esimesest hambast. Kuna beebid ja väikelapsed ei oska veel hambapastat välja sülitada, on puuviljamaitseline Nenedent-baby hambapasta fluoriidi- ja mentoolivaba. Koostises puuduvad värvained, konservandid, sahhariin ja mentool. Hambapasta sisaldab tõestatud kaariesevastase toimega ksülitooli (13%).
Pakendile on lisatud vastavalt beebi vajadustele kujundatud silikoonist hambahari, mis on keetmiskindel ega tekita allergiat.

Kasutamisjuhised
Pange hambahari oma nimetissõrme otsa, pigistage harjastele hambapastat ja puhastage ettevaatlikult ringjate liigutustega lapse hambaid. Harjased on lamendatud pehmed näsad, mis ei vigasta õrnu igemeid vaid masseerivad neid pehmelt. Niimoodi on hammaste hooldamine beebi jaoks juba esimesest hambast alates meeldiv kogemus ja valmistab lapse mänguliselt ette hilisemaks, iseseisvaks hambapesuks. Peale kasutamist puhastage hambahari voolava vee all.

Koostisosade loetelu (Ingredients)
Aqua, Hydrated Silica, Xylitol, Glycerin, Propylene Glycol, Xanthan Gum, Titanium Dioxide, Aroma (mild fruity), Sodium Lauroyl Sarcosinate, Disodium EDTA, Sodium Chloride.

Netokogus
20ml

Vastutav isik
Tootja / vastutav isik: Dentinox Gesellschaft für pharmazeutische Präparate Lenk & Schuppan KG
Nunsdorfer Ring 19
D-12277 Berliin
Saksamaa

Maaletooja Eestis: Sirowa Tallinn AS, Salve 2c, 11612 Tallinn; Tel. +372 6 830 700
Write Your Own Review
You're reviewing:NENEDENT BABY HAMBAPASTA 20ML + SÕRMEOTSA HAMBAHARI
Sinu hinnang