Ilukatsetuste rubriik: ISDINi Hyaluronic Moisture sarja näokreemid – uued ilulemmikud!

19.05.2023

Ilukatsetuste rubriik: ISDINi Hyaluronic Moisture sarja näokreemid – uued ilulemmikud!

Hispaania apteegikosmeetikabränd ISDIN on ilmselt võitnud juba paljude Eesti naiste südamed. Sel kevadel jõudsid Eesti turule brändi kaks uut vananemisvastase sarja ISDINCEUTICS näokreemi. Meie põnevus oli suur, sest uued kreemid sobivad kasutamiseks nii 20+ vanusegrupile, et ennetada naha vananemist ning  ka 30+ vanuserühmale, et säilitada selle nooruslikkust.

ISDINi uued Hyaluronic Moisture sarja näokreemid teeb eriliseks veel see, et neile on võimalik soetada ka täitepakendid (ka need on varsti Eestisse tulemas), mille läbi on võimalik oluliselt vähendada tarbitud pakendite ja plasti kogust. Oleme kindlasti kahe käega keskkonnasõbralikemate pakendite poolt ning rõõm on näha, et ka kosmeetikabrändid seda trendi järgivad.

ISDINi Hyaluronic Moisture sarja näokreemid on kindlasti väärt proovimist! Järgnevalt toome välja meie tiimi inimeste tagasiside ja hinnangu:

ISDIN NÄOKREEM HÜALUROONHAPPEGA NORMAALSELE JA KUIVALE NAHALE 50G

Maarja-Liis (37): Isdini tooted on juba mõnda aega ühed mu lemmikud, mistõttu ootasin ka uue Hyaluronic Moisture kreemi kasutamist põnevusega. Proovisin normaalsele kuni kuivale nahale mõeldud varianti.

Juba karpi avades meeldib mulle, et Isdinil on alati potsikuga koos ka spaatel kaasas, ei pea näppupidi purgis olema. Spaatel oli seekord sinine, mis tagantjärele teadmisena andis vihje, et ka purki avades ootab üllatus. Kreem ise on samuti hallikas-sinine!

Hyaluronic Moisture kreemi lõhn oli magusam kui teistel Isdini toodel, kuid siiski hästi mahe, et ka minusugusele üsnagi lõhnatundlikule inimesele sobida.

Proovimiseni jõudmisel ei pidanud ma pettuma. Kreemi konsistents on mõnusalt geeljas, kuid kreem ise on kergem kui talvel mu lemmik olnud AGE Reverse, mis teeb temast mõnusa alternatiivi mu senisele suvisele kreemivalikule. Kreem imedub hästi ja nahale jääb hästi kerge ja värske tunne. Natuke nagu oleks oleks keegi külma kurgiviiluga üle näo tõmmanud. Nahk püsib niisutatuna ja mõnusalt säravana terve päeva. Isegi ei tahtnud siia peale enam ühtegi toonivat kreemi panna.

ISDIN NÄOKREEM HÜALUROONHAPPEGA TUNDLIKULE NAHALE 50G

Annely (33): Isdini toodetes pole ma pidanud kunagi pettuma, seega ootasin põnevusega uusi Hyaluronic Moisture sarja näokreeme. Mul õnnestus testida Isdini tundlikule nahale suunatud hüaluroonhappega näokreemi.

Võib julgelt öelda, et kreem täitis kõik ootused. Näokreem on oma tekstuurilt geel-kreem, mis imendub nahka hetkega – nahk jääb koheselt niisutatud, pehme ning ka pinguldunud tundega. Hüaluroohape on suurepärase veesidumisvõimega, mistõttu jääb nahk justkui „täidetud“ tundega ning ka otsmiku miimikajooned on koheselt vähem märgatavad. Tihti jäävad hüaluroohappega tooted näol natuke kleepuvad, Isdini näokreemi ja ka hüaluroonhappega seerumi puhul seda ei esine – tekstuurid on tõesti meeldivad ja kerged. Näokreem sobib kindlasti ka lõhnatundlikele inimestele – kreemil on õrn ja meeldiv lõhn, mis ei jää nahale kandes kuidagimoodi häirima.

Minu kombineeritud ning ka kergelt aknele kalduva nahtüübi puhul sobis Isdini hüaluroonhappega näokreem suurepäraselt. Paistab, et rahustava toimega näokreem mõjus ka naha üleüldisele seisukorrale väga hästi – nahk on niisutatud ja põletikke esineb tunduvalt vähem.

Soovitaksin omalt poolt Isdini hüaluroohappega näokreemi kõigile, kes soovivad oma nahka hellitada millegi kvaliteetse ja eriti heaga. Kreemi nahale kandmine on juskui kogemus omaette ning selle toote puhul seda kindlasti juba ka ära ei unusta J Justkui luksus väikeses kreemipurgis!

 

Minu ilu saladus:

 • Naise täisväärtuslik elu ei lõppe menopausiga

  Naise täisväärtuslik elu ei lõppe menopausiga

  Loe edasi

 • Tundlik nahk vajab hella hoolt

  Tundlik nahk vajab hella hoolt

  Loe edasi

 • AKNE – nahaseisund, mis vajab hoolt

  AKNE – nahaseisund, mis vajab hoolt

  Loe edasi

 • 5 pigmendilaikudega seotud müüti, millest võiksid rohkem teada

  5 pigmendilaikudega seotud müüti, millest võiksid rohkem teada

  Loe edasi

 • Mida teha kui laps tahab meikida?

  Mida teha kui laps tahab meikida?

  Loe edasi

Kõik postitused