Hammaste kosmeetiline valgendamine

Hammaste kosmeetiline valgendamine

Kosmeetiline hammaste valgendamise tehnoloogia PearlSmile on tunnustatud ja levinud üle maailma. Tulemuseks kuni 9 tooni valgemad hambad.

Baby package delivery

Registreeri iluteenusele

Valitud poes osutatakse teenust igapäevaselt ilukonsultandile vabal ajahetkel
Vabandame! Kõik lähipäevil saadaolevad ajad on broneeritud! Palun proovi uuesti paari päeva pärast.

Teenuseid laetakse. Palun oodake

PearlSmile kosmeetiline hammaste valgendamine

Võrreldes traditsiooniliste hammaste valgendamise meetoditega, kasutatakse PearlSmile hammaste valgendamise protseduuri käigus 0,1% peroksiidi sisaldusega geeli, mis toimib koostöös külma LED valgusega. Selline kombinatsioon tagab väga delikaatse ja õrna valgendamise, mis on absoluutselt valutu. Kosmeetiline hammaste valgendamise tehnoloogia PearlSmile on tunnustatud ja levinud üle maailma. Tulemuseks kuni 9 tooni valgemad hambad.

Millest tekib hammastele pigmentatsioon?

Hammaste pigmentatsiooni võivad põhjustada söögis ja joogis sisalduvad orgaanilised ained, mis muudavad hammaste värvi. Kõige levinumad näited on kohv, punane vein, tee, coca-cola, soja kaste. Lisaks sellele veel suitsetamine ja antibiootikumide tarbimine võivad soodustada hammaste värvi muutmist. Pigmentatsioon sõltub ka vanusest.

Kuidas toimib valgendamise geel ja kas protseduur on valus?

Geel sisaldab aktiivseid valgendamise koostisosasid, mis aktiviseeruvad LED valgusdioodide abil ja muudavad hambaemailis oleva orgaanilised ained värvituks. Tulemusena muutuvad hambad valgemaks. Meie geel ei kahjusta hambaemaili ega igemeid, seega on tegemist ka valutu protseduuriga, mis ei tee hambaid tundlikuks. Sobib ka neile, kellel on juba tundlikud hambad.

Kas võib esineda soovimatuid kõrvaltoimeid?

Geel on läbinud mitmeid katseid ning on tõestatud, et kõrvaltoimed puuduvad, kuid see protseduur ei ole soovituslik lastele alla 3a ja rasedatele. PealSmile geel on heaks kiidetud Eesti Terviseameti poolt.

Kui pikalt kestab protseduur ja kui kaua kestab tulemus?

Protseduuri pikkus on 21–45 minutit sõltuvalt soovitavast tulemusest. Tulemus kestab keskmiselt 3–6 kuud sõltuvalt elustiilist, harjumustest ja kasutatavatest suuhügieenivahenditest.

Millega veel arvestada?

Peale protseduuri jätkab geel oma toimimist ning parema tulemuse säilitamiseks on soovituslik 2 tundi peale protseduuri hoiduda suitsetamisest, söögist ja joogist. Järgmised 2 päeva on soovituslik hoiduda pigmentatsiooni tekitavatest söökidest ja jookidest (kohv, tee, soja kaste, punane vein jms).

Teenuse maksumus sõltub protseduuri korduste arvust: 

  • 20 min (express) – 45 € 
  • 2x20 min (medium) – 65 € 
  • 3x15 min (maxi) – 85 €