Miks valida apteegikosmeetika?

21.03.2024

Miks valida apteegikosmeetika?

Ilmselt kõik naised unistavad kaunist ja tervest nahast. Särav ja tervislik jume ning naha üleüldine heaolutunne mõjutavad meie enesetunnet ning seeläbi ka enesekindlust.  See võib olla ka põhjuseks, miks on hakatud üha rohkem tähelepanu pöörama tervislikule ilule. Ühe osa sellest moodustab kindlasti nahasõbralik ja usaldusväärne kodune nahahooldus. Näeme, et Apotheka Beauty klientide hulgas on nahahoolduses aukohal just apteegikosmeetika. Miks aga valida apteegikosmeetika ning mille poolest erineb apteegikosmeetika tavakosmeetikast – neile küsimustele aitab vastused leida Apotheka Beauty iluekspert Kaisa Kärvet


Miks valida apteegikosmeetika?

Apteegikosmeetika puhul on üheks märksõnaks kindlasti usaldusväärsus. Apteegikosmeetikat arendatakse välja teadlaste, dermatoloogide, allergoloogide ning paljude teiste spetsialistide poolt. Pidevad kliinilised uuringud  tõstavad apteegikosmeetika väärtust.

Mille poolest erineb apteegikosmeetika tavakosmeetikast?

Üks peamine erinevus tavakosmeetikast tuleneb toodete lähteainetest. Apteegikosmeetika puhul saame kindlad olla, et toodete lähteained on kvaliteetsed, põhjalikult kontrollitud ning kõrge puhtuseastmega.

Apteegikosmeetikas ei kasutata ülemääraseid sünteetilise lisaaineid, mis on sageli erinevate nahahädade põhjustajaks.

Apteegikosmeetika tootmine on kasvanud välja ravimitööstustest. Tootmise tingimused on rangelt reguleeritud ning kõik tooted läbivad enne müüki jõudmist põhjalikud testid ning uuringud.

Kas apteegikosmeetika on mõeldud vaid probleemsele nahale?

Apteegikosmeetika sobib kõigile nahatüüpidele, olenemata vanusest. Tihti levib ekslik arvamus, nagu oleks apteegikosmeetika mõeldud vaid probleemse nahaga inimestele. Mitmed apteegikosmeetika brändid on esialgselt loodud just tundliku ja probleemse naha hoolduseks, kuid tootearenduse käigus on loodud siiksi väga palju tootesarju just tavakasutaja vajadusi silmas pidades. Apteegikosmeetika hulgast leiab sobivad tooted igale eelistusele,  nahatüübile ja vanusele.

Kas apteegikosmeetika on kallim kui tavakosmeetika?

Apteegikosmeetika hinnaklass on väga varieeruv. Ei tasu arvata, et apteegikosmeetika on alati kallis. Kvaliteetseid tooteid leiab väga erinevatest hinnaklassidest. Toidupoest soetatud näokreem võib ostutuda tihti isegi kallimaks kui apteegist ostetud.

Kokkuvõtteks võib öelda, et apteegikosmeetika ongi see kvaliteetne kosmeetika, mida võiksid tarbida ka täiesti terved inimesed, sest kvaliteetsete nahasõbralike kosmeetikatoodete kasutamine näitab teadlikku hoolimist oma tervisest, heast välimusest ja keskkonnast. 

Öeldakse, et oleme need, mida sööme, kuid samas oleme ka need, mida endale peale määrime. Paratamatult jõuab osa nahale kantud kreemist või kosmeetikatootest organismi, seega tasub säästa organismi mittevajalikest lisaainetest ja võimalikest tekkivatest tervisemuredest.

Uudised:

 • Tõstame lojaalsusprogrammi turvalisust

  Loe lähemalt

 • Selle suve must-have ilutoode – tooniv päikesekaitseemulsioon!

  Selle suve must-have ilutoode – tooniv päikesekaitseemulsioon!

  Loe lähemalt

 • Lahendus pigmendilaikudele – Babé Depigment+

  Lahendus pigmendilaikudele – Babé Depigment+

  Loe lähemalt

 • Ilutrendid ja tundlik nahk – kas üks välistab teise? Apotheka Beauty iluekspert jagab kogemusi ja soovitusi

  Ilutrendid ja tundlik nahk – kas üks välistab teise? Apotheka Beauty iluekspert jagab kogemusi ja soovitusi

  Loe lähemalt

 • Kevadiselt värskeks vaid mõne minutiga!

  Kevadiselt värskeks vaid mõne minutiga!

  Loe lähemalt

Kõik postitused