PetCity Ülemiste ветеринарная клиника в Таллинне

PetCity Ülemiste ветеринарная клиника в Таллинне

 

PetCity Ülemiste loomakliinik töötab E-R 10-18. Meie loomakliinikus töötavad spetsialistid ja moodsaim aparatuur võimaldavad teostada erinevaid ravi- ja hooldusprotseduure ning mõistagi ka tipptasemel konsultatsiooni ja tervisekontrolli. Tänu meie suurepärastele veterinaaridele on PetCity Ülemiste loomakliinikus võimalikud ka muud erinevad protseduurid ja keerulised operatsioonid. 

PetCity Ülemiste loomakliinikust leiad laia valiku Hill's Prescription Diets ja Pro Plan Veterinary Diets ravitoite. Loe lisa siit.

Loe PetCity Ülemiste loomakliinikus töötavate loomaarstide kohta siit.

Vastuvõtt toimub ainult eelregistreerimise alusel! Enda tulekust palume teada anda, helistades päevasel ajal numbrile: +372 513 6 990 

Vajad abi öösel? Ole mureta, meie lemmikute kiirabi loomakliinik Rannamõisas töötab 24/7. Mure korral ära viivita, vaid helista meile iga kell lühinumbril 15222. Kiire tegutsemine võib päästa sinu lemmiklooma elu! Proovi helistades säilitada rahu ning kirjeldada võimalikult täpselt seda, mis ja mis kell õnnetus juhtus ning mis olukorras lemmikloom on. 

PetCity lemmikute kiirabi töötab nii nädalavahetusel kui öösel ja isegi riigipühal. Loomakliinikus aitab kõiki abivajajaid 24H. Mure korral helista 15222

 

PetCity Ülemiste loomakliiniku kontaktid

Suur-Sõjamäe 4, Tallinn
+372 513 6 990 
ulemiste@petcitykliinik.ee