Blogi


 • Kuidas mõjutab sügise saabumine meie nahahooldust?

  Kuidas mõjutab sügise saabumine meie nahahooldust?

  Sügise saabudes vajab meie nahk rohkem turgutust ja tähelepanu, et taastada liigsest päikesest tekkinud kahjud ja omakorda valmistada nahka ette muutlike ilmastikuoludega kenasti toime tulema. Oma soovitusi ja näpunäiteid jagab Apotheka iluekspert Ede-Ly Täpsi.

  Loe edasi...
 • Apotheka Beautys on skandinaavia kosmeetika kuu

  Apotheka Beautys on skandinaavia kosmeetika kuu

  Oleme kadestanud oma Skandinaavia naabreid nende õnneliku ja tervisliku elu ning stiilsete tänavate ja interjööride pärast. Nüüd aga inspireerivad Skandinaavia maad muutma meie igapäevaseid ilurituaale oma kaua hoitud ilusaladuste ja eriliste koostisosadega. Kui olete lõpetanud oma elutoa muutmise hygge-paradiisiks, siis soovitame suunduda Skandinaavia kosmeetika valdkonda.

  Loe edasi...
 • Unustada ei tohi päevitusjärget nahahooldust

  Unustada ei tohi päevitusjärget nahahooldust

  Suvi on jõudnud haripunkti ning päike paitab meie nahka aina mõnusamalt. Kahjuks aga võib liigselt päikese käes viibimine tuua endaga kaasa mitmeid ebameeldivusi, mille peale puhkuse lainel olles väga esmalt ei mõelda. Apotheka proviisor Kadi Tarkiainen annab nõu, kuidas oma naha eest õigesti hoolitseda, kui terve päev on möödunud päikest nautides.

  Loe edasi...
 • Kuidas leida just see õige ripsmetušš?

  Kuidas leida just see õige ripsmetušš?

  Ideaalne ripsmetušš ei ole see, mis on saanud kõige paremaid arvustusi, on teistest kallim või mis sobib väga hästi Sinu sõbrannale. Kõige olulisem on see, et ripsmetušš oleks Sinu ja Sinu ripsmete jaoks sobilikum, kuidas aga seda ainuõiget leida? Apotheka iluekspert Natalja Ševtsova annab nõu, et õige toode jõuaks sinu kosmeetikakotti.

  Loe edasi...
 • Suviselt värske ja särava meigi saladus

  Suviselt värske ja särava meigi saladus

  Suvi, päike, soojad ilmad. Suvel on nii palju teha ja sa ei taha oma aega peegli ees kulutada, kuid kaunis sooviks ikkagi olla. Tee endale kerge ja särav meik. Jumestuskunstnik Darja Tamm jagab erinevaid nippe ja soovitusi, kuidas seda kõike saavutada.

  Loe edasi...
 • Faktid, mida peab sünnimärkide kohta teadma

  Faktid, mida peab sünnimärkide kohta teadma

  Mõne inimese keha näeb välja nagu maakaart – heledam laiguke siin, tume kõrgem täpp seal, trobikond tähnikesi kolmandas kohas. Nahaarst Kairi Nurm selgitab, miks tuleb oma sünnimärkidel silma peal hoida.

  Loe edasi...
 • Aiatöid tehes ära unusta oma nahahooldust

  Aiatöid tehes ära unusta oma nahahooldust

  Aiatööde kuldaeg on kätte jõudnud ning tõelised aiahoolikud veedavad iga vaba minuti käed mullas. Tulemuseks on imeilus aed, mida kõik naabrid kadestavad, aga milline näeb välja peale sellist pingutust sinu nahk? Apotheka Beauty iluekspert Ede-Ly Täpsi annab nõu, kuidas säilitada aiatöid tehes ilus ja terve välimus.

  Loe edasi...
 • Kaunite juuste saladus

  Kaunite juuste saladus

  Juuste tervis on eelkõige seotud meie organismi üldise seisukorra, eluviiside ja toitumisharjumustega. Seega paljastavad juuksed halastamatult seda, kuivõrd tasakaalustatud ja tervislik on meie toidusedel ning näitavad ka ära, milline on meie stressitase.

  Loe edasi...
 • Kuidas panna oma nahk kevadiselt särama?

  Kuidas panna oma nahk kevadiselt särama?

  Esimeste kevadiste päikesekiirtega hakkavad põhjamaa inimesed üles sulama ning hakkavad pöörama ka suuremat tähelepanu oma välimusele. Esmalt pööratakse oma pilgud peeglisse, kuid see vaatepilt võib olla ehmatav.  Jume on muutunud tuhmiks, eest leiate sinised laigud silmade all ja niisutust vajavad kuivad põsed. Apotheka Beauty tootevalikust leiate erinevaid tooteid, et taastada oma naha värskus ning panna oma jume kevadiselt särama. 

  Loe edasi...
 • C-vitamiin on tõeline kevadekuulutaja

  C-vitamiin on tõeline kevadekuulutaja

  Nahahoolduses võib C-vitamiini lugeda tõeliseks võtmekomponendiks. Õigel kasutamisel aitab see kaotada talvise naha halluse ning uuendab meie nahka. C-vitamiini kasulikkusest räägib meile lähemalt Apotheka Beauty iluekspert Kaisa Kärvet. 

  Loe edasi...
Page