Ilu tuleb seestpoolt!

13.01.2023

Ei öelda ilma asjata, et ilu algab seestpoolt. Kui meie organismil ei ole piisavaid varusid elutähtsatest vitamiinidest ja mineraalidest, on juuksed ja nahk esimesed, mis vajalikest toitainetest ilma jäävad. Seetõttu on äärmiselt tähtis, et annaksime omalt poolt parima, et oma organismis sobilikku tasakaalu säilitada.

Juuste ja naha heaoluks on eriti tähtsad:

Biotiin, tuntud ka kui vitamiin B7 - tugevdab juukseid, äärmiselt tähtis juuksekarvale ehitusfaasis tugevuse ja tiheduse andmiseks. Aitab meie organismil juukseid, nahka ja muuhulgas ka limaskestasid normaalsena hoida.

Omega 3 rasvhapped – muudavad meie juuksed läikivaks, aitab hoida optimaalset naha niiskustasakaalu, aitab küüsi normaalsena hoida.

Vitamiin A – aitab hoida nahka ja limaskesti normaalsena. Aitab kaasa raua imendumisele organismis, toetab meie immuunsüsteemi, eriti tähtis probleemse ja aknele kalduva naha jaoks.

Erinevad B grupi vitamiinid (B5, B6, B12) – aitavad kaasa normaalsele energiavahetusele meie organismis. Teatud väidete põhjal aitab tugevdada meie naha kaitsevõimet väliste mõjufaktorite suhtes. Vitamiin B6 aitab kaasa hormonaalse aktiivsuse regulatsioonile - nagu teame, on hormonaalne tasakaal äärmiselt tähtis ka juuste, naha ja küünte heaolu jaoks.

Vitamiin C – on äärmiselt tugev antioksüdant, mis aitab meie organismil võidelda vabade radikaalide vastu, nahale sära anda ja stimuleerida kollageenitootlikkust. Vitamiin C on ka tähtis faktor liigse melaniinitootlikkusega võitlemises (liigpigmentatsioon, pigmendilaigud).

Tsink – aitab hoida juukseid, nahka ja küüsi normaalsetena. Üks põhilisi rakujagunemiseprotsessis osalevaid mineraalaineid. Tsink on eriti hea abimees kuiva ja atoopiale kalduva naha korral - tsingi korrapärane seespidine tarbimine aitab kontrolli all hoida põletikureaktsioone nahas, samuti aitab nahal taastada normaalseid kaitsebarjääre ja vähendada ülitundlikkusreaktsioone (näiteks ketendust).

 

UUS ILULEMMIK – PROVISOR ILU KUMMIKOMMID

Eelpool väljatoodud vitamiinid ja mineraalained on esindatud ka uutes Provisori ilu kummikommides. PROVISOR iluvitamiinidega kummikommid on ideaalne võimalus vajalike vitamiinide ja toidulisandite manustamiseks inimestele, kelle jaoks on tavapäraste toidulisandite tarbimine keerukas – kas siis kiire elutempo, neelamisraskuse või lihtsalt unustamise tõttu.  Maitsvate kummikommitähekestega purgike lauanurgal lausa kutsub ennast päeva jooksul kätte haarama ja vajalikke vitamiine ja mineraale tarbima. Provisor iluvitamiinidega kummikommid on mustika-vaarikamaitselised. Sobilikud täiskasvanutele ja lastele alates 14. eluaastast. Vegan.

Kummikommivitamiin on maitsev ja kasulik lisand igasse päeva! Sobib ideaalselt ka kingituseks enda ilust ja tervisest hoolivale lähedasele. Hooli endast ja oma lähedastest - leia igas päevas see üks, maitsev moment, et enda tervist ja heaolu toetada.

 

Tekst: Joanna Elias, brändikonsultant (Provisor/ Apotheka omatooted)

Minu ilu saladus:

  • Unusta punetus, sa särad!

    Loe edasi

  • Dermatoloog testib talviseid nahahooldustooteid

    Loe edasi

  • APOTHEKA BEAUTY 2022. AASTA TOP ILUTOOTED

    Loe edasi

Kõik postitused

Seotud tooted: