Ilu-uudised


 • Tanja uued ilulemmikud: veidike lõhna, grammike värskendust!

  Tanja uued ilulemmikud: veidike lõhna, grammike värskendust!

  Lauljatar ja meelelahutaja ning väikese Teodori ema Tanja Mihhailova-Saar armastab ilutooteid, mis lõhnavad õrnalt ja toimivad kiirelt imendudes. Millised on tema uued lemmikud Apotheka Beauty valikust?

  Loe edasi...
 • Ilusündmused septembris!

  Ilusündmused septembris!

  Septembris toimub palju põnevaid ilubrändide esitlusi Apotheka Beauty esinduspoes! Tooteid tutvustama ning ilunõu jagama tulevad Bioeffect, D’Difference jt. brändid. Vaata esitluste aegu ja täpsemat infot siit, et teaksid meid sobival päeval külastada! 

  Loe edasi...
 • Meik, mis püsib ka kuuma suvepäikese all

  Meik, mis püsib ka kuuma suvepäikese all

  Taevas lõõskav päike ning pidev kuumus põhjustavad keha kuumenemist, mis omakorda esitab suuremaid nõudmisi igapäevasele meigile. Apotheka Beauty iluekspert Riin Liplik annab nõu, mida teha, et kaunis meik suvesoojas näos sulama ei hakkaks.

  Loe edasi...
 • Kas tunned sügisese nahahoolduse põhitõdesid?

  Kas tunned sügisese nahahoolduse põhitõdesid?

  Jahedate ja tuuliste ilmade saabudes on viimane aeg oma suvine iluarsenal sügistalviste vastu vahetada, muidu hakkavad talvel nahaprobleemid kimbutama, tuletab Apotheka Beauty iluekspert Riin Liplik meelde.

  Loe edasi...
 • Nipid rannapäeva järel

  Nipid rannapäeva järel

  Pikal rannapäeval on mitmeid võimalusi, kuidas soolane vesi päike ja tuul võivad juustele ja nahale kahju teha. Kui nahal ilmnevad päikesepõletuse tunnused või juuksed on tavapärasest kuivemad, on mõned nipid, mida oma ilu hoidmiseks ja taastamiseks teha, kinnitab Apotheka Beauty iluekspert Riin Liplik.

  Loe edasi...
 • Mida teha karedate huulte vastu?

  Mida teha karedate huulte vastu?

  Miinuskraadid, temperatuuride kõikumine ja kuiva õhuga ruumid – need kõik jätavad oma jälje huultele. Tulemuseks on lõhenenud huuled, mis tekitavad ebameeldivusi ja ei kaunista kedagi. Kuidas kaitsta talvel oma huuli?

  Loe edasi...
 • Meeste kevadise nahahoolduse must have

  Meeste kevadise nahahoolduse must have

  Kevadele vastu minnes tasub ka meestel oma iluarsenal üle vaadata ning talvisemad ilutooted taas kergemate vastu vahetada.  Millised ilutooted kuuluvad kevadise nahahoolduse kohustuslikku komplekti?

  Loe edasi...
 • Titaanjuurest näopuhastuskäsn ja kaaviarimask – uued kodused iluvõimendajad

  Titaanjuurest näopuhastuskäsn ja kaaviarimask – uued kodused iluvõimendajad

  Kiirelt muutuv ilumaailm toob Eestisse üha uusi ja põnevaid tooteid, millega enda loomulikku ilu veelgi turgutada. Apotheka Beauty iluekspert Riin Liplik tutvustas põnevamaid näohooldustooteid, mida praegu Eestist leida võib.

  Loe edasi...
 • Lihtsad võimalused lapse kuiva naha leevendamiseks

  Lihtsad võimalused lapse kuiva naha leevendamiseks

  Talvel, mil õues paugub pakane ja toas huugavad radiaatorid, võib laste õrn nahk üpris kergesti kuivaks ja kestendavaks muutuda. Tavaliselt saab seda hooldada ja leevendada koduste vahenditega, vältides tegevusi, mis nahka kuivatavad ja pakkudes lapse nahale vajalikku niisutust.

  Loe edasi...
 • Talvise nahahoolduse ABC

  Talvise nahahoolduse ABC

  Talvine külm ja tuul ning siseruumide kuivus esitavad näonahale tõelise väljakutse. Apotheka Beauty iluspetsialist Riin Liplik teab, missugused ilutooted ja -rituaalid on asendamatud, et näonahk säraks ka talvel.

  Loe edasi...