Kingi aega ja ilu!

Kingi aega ja ilu!

Käes on aasta kõige ilusam aeg – jõulud. Tean, et paljudele on see üks stressirohkemaid aegu, kuid mina naudin oma kiiret esinemisgraafikut ja jõuludega seotud asjatoiminguid, ka jõuluostusid.

Kui mõnele on kingi tegemine peavalu, siis mina lausa naudin ostlemist. Mu nipp on lihtne – panen kirja kõik kingisaajad ja mõtlen läbi, mida kellele kinkida. Vahel jääb mõni hea jõululeid silma juba varem. Nii on juhtunud, et olen kinke ostnud ka aasta ette.

Parim kink on koos veedetud aeg. Nii kingin tihti elamusi – näiteks kontserdi- ja teatripileteid. Aga ei saa salata, et ilus pakitud karbike mõjub alati jõululikumalt kui lame ümbrik, sestap ihkan ise ja teen teistelegi kingipakikesi. Muide, ma ei salli kinkekotte, sest lahtine kotisuu võtab ära pool üllatusrõõmust. Samuti ei mõju kaubamärkide kotid ei jõululikult ega personaalselt. Kutsun kõiki üles kingitusi ise pakkima, sest efektne pakk on sama suur kingitus kui kingitus ise.

 Minu kingiostude topp 4 sel aastal:

  • Piletilevi e-pood
  • Apotheka Beauty
  • TALI ja LEVI disainipoed
  • Apollo ja Rahva Raamatu raamatu- ja kingipoed

Kingituste tegemisel on mul üldjuhul kaalukausiks see, kas ihkaksin kinki iseendale. Nii tõusis Apotheka Beautys käsi kohe Babori advendikalendri järele. See on kosmeetikabrändidel superlahe idee taaselustada vana hea jõulukalender ning asendada sissesöödav (kalorid) hoopis pealemääritava ja kaunistavaga. Ühtlasi on see ka ideaalne võimalus ühe brändi põhitooted läbi proovida. 

Olles suur näomaski fänn, maandus jõuluvana kingikotti ka päris mitu näomaski. Nende seas It’s Skin niisutavad kangasmaskid ning Pulpe de Vie greibilõhnaline näomask ja -koorija. Prantsuse brändi Pulpe de Vie tooted tehakse muide puuviljadest, mis enam söögiks ei sobi, kuid mida saab kosmeetikas kasutada. Väga öko!

Vichy on meie pere naiste üks lemmikbrände ja rikkalikust kinkekarpide valikust leidsin pakid nii emale kui ka vanaemale.

Minu enda uus lemmik on Rootsi mineraalkosmeetikafirma Idun, mille tootepakendid on puhas kunst ja toodete sisu mitte ainult ei kaunista, vaid ka hooldab nahka. Siit ostus valituks Idun Magna pikendav ripsmetušš, huuleläige Louise ja lauvärvipalett Brunkulla. Kui saaks, prooviksin üksipulgi läbi kogu Iduni sarja. Natuke loodan, et jõuluvana loeb ka seda postitust.

Mulle meeldivad poodlemisel n.ö piirideta poed, mis vaatavad oma põhivalikust kaugemale. Nii võin tunde veeta Apollos või Rahva Raamatus, kus lisaks raamatutele on ohtralt kingitusi. Ka Apotheka Beautys on lisaks ilukaubale ka toredaid kingitooteid. Nii vuhisesid kingikotti imeilusad kinkekaardid, chocoMe käsitööšokolaadid ja Audrey Hepburni ning Mary Poppinsi imitatsiooniga teepurgid.

Ja kui juba iseendale kinkimiseks läks, siis olen tahtnud proovida just Eestisse jõudnud juuksehooldussarja René Furterer. Olen neid tooteid kunagi reisilt kaasa ostnud ja efekt on siiani meeles. Et mu detsembrikuu möödub kontserte andes, kulub ka ilutooteid rohkem kui tavapäraselt. Seega on kingitused iseendale ilusasti põhjendatud ka. Välja sai valitud René Furtereri Absolute Keratine taastav juuksemask. Mask sisaldab taimset keratiini, mis tungib sügavale juuksekiudu ja parandab vigastusi ning taastab juuksestruktuuri. Kõrge oomega-3 rasvhapete sisaldusega kameeliaõli toidab juukseid ja tekitab juustele kaitsebarjääri. Detsembrikuus saavad mu juuksed palju kuumtöötlemist (sirgendamine, lokitamine), nii kulub kaitsebarjäär ära, et ei peaks pärast pühadetralli pikkadest juustest loobuma.

Soovin teile rahulikku meelt kinkide valimisel ja toredaid uusi ostukohti, kus lisaks heale kaubale on ka ilus olla.


*Fotoseina taustal tehtud pildi autor: Madis Sinivee

Seotud postitused
  1. Apotheka Beauty videoõpetused Apotheka Beauty videoõpetused Mõni aeg tagasi salvestasime Apotheka Beauty videoõpetusi. Eestikeeli tähendab see seda, et filmisime üles, kuidas teha erinevat stiili meike, kuidas on õige nägu kreemitada-puhastada.
  2. Glamuur koduõuel Glamuur koduõuel Aeg möödub lausa pead pööritama paneva kiirusega. Tundub uskumatu, et põhimõtteliselt ainult kaks kuud veel ja ongi aasta läbi. Enne seda on siiski toimumas veel palju põnevat. Aga kõigest õiges järjekorras.
  3. Et kotid mu silmade all oleks ainult Chanel... Et kotid mu silmade all oleks ainult Chanel... Olen mõnes varasemaski postituses maininud, et võitlen tumedate silmaalustega. Lugu on lihtne: elutempo on kiire ning hommikud algavad vara. Piisab juba ühest magamata ööst ja tagajärjed on kõigile silmaga näha. Mäletan, et kui tegin keskkoo
  4. Tanja uued ilulemmikud: veidike lõhna, grammike värskendust! Tanja uued ilulemmikud: veidike lõhna, grammike värskendust! Lauljatar ja meelelahutaja ning väikese Teodori ema Tanja Mihhailova-Saar armastab ilutooteid, mis lõhnavad õrnalt ja toimivad kiirelt imendudes. Millised on tema uued lemmikud Apotheka Beauty valikust?