Maûbe – lihtne ilu lastele

Maûbe – lihtne ilu lastele

Maûbe lastetooted on mõeldud rõõmsameelsetele ja mänguhimulistele lastele alates 3. eluaastast, kes ei ole enam päris väikesed, aga ei mõtle veel ka täiskasvanute kombel. Maûbe on süütu, lõbus, lähedane ja mängule kutsuv universum, mis pole samas lapsik ning põhineb erineva iseloomuga tegelastel, kellest igaüks jutustab oma loo.

Lastele suunatud apteegitoodete kujunduslahendus eristub tavapärastest apteegibrändidest. Toodetes saavad kokku pilkupüüdev kujundus ning hoolest ja armastusest innustust saanud nahasõbralik koostis, mis arvestab just laste õrna naha vajadustega. Maûbe universumis on rikkalik valik keha- ja juuksehooldustooteid, lisaks ka kolm toodet – kehakreem ja kaks kätekreemi, mis loodud mõeldes suurematele õdedele ja emadele.

Astrid, Isak, Sigrid ja Ingrid jutustavad siin/praegu oma lood. Kõigi teiste tegelaste ja toodetega saad tutvuda meie e-poes https://www.apothekabeauty.ee/brandid/maube.

Pikkade pruunide kiharatega Astrid on introvert, kes armastab lugeda ja õppida uusi asju. Tema hobide hulka kuulub näiteks tundide kaupa raamatukogus istumine ja raamatute neelamine. Talle meeldib teadustöö ja ta tahaks suureks saades arstiks õppida. Astrid tähendab 'harukordset ja tugevat iludust'. Juuksesprei Astrid on juustesse jäetav pihus pusade vastu, mis parandab nii lühikeste kui ka Astridi moodi pikkade juuste kammitavust ja jätab juuksed kergelt lõhnastatuks. Muudab juuksed pehmeks, lihtsasti kammitavaks ja kõrvaldab kahususe.

Isak tähendab 'see, kes ajab sind naerma'. Nagu nimigi osutab, on Isak naljakas ja naerusuine ning samas intelligentne. Ta armastab sõprade ja pere seltsis naerda ja lõbutseda. Samuti meeldib talle õppida uusi asju oma lemmikaines, milleks on matemaatika.
Värske tsitruselõhnaline kehasprei Isak mõjub hellitavalt ja annab energiat. See sobib suurepäraselt igapäevakasutuseks. Alkoholivaba.

Sigridi suurim kirg on sport, eriti jalgpall ja korvpall. Ta armastab meeskonnaalasid ja naudib uute väljakutsete seljatamist. Sigrid on suurepärane meeskonnaliige, oskab teistes mängu vastu indu tekitada, et igaüks annaks endast parima. Sigrid tähendab 'võitu ja tarkust'. Pehme tekstuuriga niisutav kehakreem Sigrid sisaldab nahka toitvat võiseemnikuõli. See on Sigridi meelistoode pärast iga pesuskäiku.

Ingrid vaimustub teatrist ja on elava kujutlusvõimega. Talle meeldib näidelda, kostüüme kanda ja mõelda välja uusi põnevaid tegelasi ja lugusid. Ingrid tähendab 'ilu'. Kaks ühes dušigeel ja šampoon Ingrid puhastab keha, juukseid ja peanahka. Õrnatoimeline koostis arvestab naha loomuliku tasakaalu.

Seren armastab loodust ja ringirändamist. Ta hoolib väga keskkonnast ja kogu planeedist ning selgitab alatasa sõpradele, kui oluline on taaskasutamine. Seren tähendab 'tähte'. Värskendav šampoon Seren sisaldab antioksüdandina toimivat õunaekstrakti. Kerge tekstuuriga koostis mõjub värskendavalt ja muudab juuksed sama kohevaks nagu Serenil. See puhastab õrnalt juukseid ja peanahka ning hõlbustab juuste kammimist.

Tootesoovitused
 1. MAUBE DUSHIGEEL&SHAMPOON INGRID 500ML
  MAUBE DUSHIGEEL&SHAMPOON INGRID 500ML

  • -25%
  12,60 €
 2. MAUBE KEHASPREI ISAK 200ML
  MAUBE KEHASPREI ISAK 200ML

  • -25%
  10,90 €
 3. MAUBE JUUKSESPREI ASTRID 200ML
  MAUBE JUUKSESPREI ASTRID 200ML

  • -25%
  10,90 €
 4. MAUBE KEHAKREEM SIGRID 500ML
  MAUBE KEHAKREEM SIGRID 500ML

  • -25%
  12,60 €
 5. MAUBE SHAMPOON VÄRSKENDAV SEREN 500ML
  MAUBE SHAMPOON VÄRSKENDAV SEREN 500ML

  • -25%
  12,60 €