Apotheka Beauty ilueksperdi ilulemmik: Rene Furterer Complex 5

Apotheka Beauty ilueksperdi ilulemmik: Rene Furterer Complex 5

Ilutooteid on ikka lihtsam valida, kui keegi on midagi ära proovinud ja jagab selle kohta oma hinnangut, kasutuskogemust ja soovitusi.

René Furterer Complexe 5 on stimuleerivatest eeterlikest õlidest kontsentraat, mis ergutab ja toniseerib peanahka. See parandab mikrovereringet ja taastab naha loomuliku niiskussisalduse, muutes järgnevad juuksehooldusprotseduurid tõhusamaks. Apelsini eeterlik õli puhastab, toniseerib ning laeb energia ja elujõuga. Lavendli eeterlik õli, puhastab ja rahustab. Kontsentraat tugevdab juuksejuuri ning soodustab tervete ja tugevate juuste kasvu. Seda on soovitatav kasutada 1–2 korda nädalas enne juuste pesemist.

Apotheka Beauty ilukonsultant Irina Wegner on René Furtereri Complexe 5 kontsentraadi kasutaja olnud juba aastaid. Täna jagab ta meiega oma kasutuskogemust meiega.

„Tegemist on täiesti ainulaadse preparaadiga, mida kasutan juba aastaid. Varem kasutasin järjepidevalt teisi vahendeid, et peatada juuste väljalangemist, nüüd kasutan ainult seda juuste hea väljanägemise ja tervise säilitamiseks. Loodus on andnud mulle kehvad juuksed ja kui juus jäi hõredamaks, siis enne oma retsepti leidmist proovisin erinevaid asju. 

Kannan Complexe 5 kontsentraati üks kord nädalas enne juuste pesemist kuivadele juustele ja kõik mu juukseprobleemid said lahendatud. Kui tuleb ette vältimatuid olukordi, mis minu kogemuste põhjal võib kaasa tuua järjekordse juuste väljalangemise, kasutan kontsentraati mõnda aega tihedamini, nt pikkade lennureiside, hooajaliste viiruste või stressiperioodi ajal, mil kontsentraat toimib ka lõhnateraapiana. Õlid mõjuvad ka lõõgastavalt: apelsini ja rosmariini eeterlikud õlid maandavad pingeid. Kui minu poeg seda lõhna nuusutab, ütleb ta, et „lõhnab nagu emme“.“