Apotheka Beauty videoõpetused

Apotheka Beauty videoõpetused

Mõni aeg tagasi salvestasime Apotheka Beauty videoõpetusi. Eestikeeli tähendab see seda, et filmisime üles, kuidas teha erinevat stiili meike, kuidas on õige nägu kreemitada-puhastada.

Meigikunstnik Marii Lotta "mänguasjadeks" olid sel korral Bionike, Dr. Hauschka, IDUNi, Glo Minerals'i ja Jowae tooted.

Endalegi üllatuslikult olin üheks modellidest, kelle peal erinevaid meigitrende näidati. Olen n-ö modellitööd lapsena teinud ning sellest ametist ka unistanud, kuid pärast teadasaamist, et sellisel juhul tuleb mul vaniljejäätisega hüvasti jätta, jäi see unistus unustuste hõlma.

Teiseks modelliks oli Mari-Liis, kellega kohtusime ka Apotheka Beauty brändipiltide pildistamisel. Nii oli seltskond mõnusalt tuttav – kaamera taga minu väga hea sõbranna Gita Siimpoeg, kaamera ees tuttav Mari-Liis ja jumestuskunstnikuks Marii Lotta, kellega olen ka varasemalt koostööd teinud.

Veetsime lõbusasti aega ja olime uusi ilutooteid vaadates, kui väikesed tüdrukud kommipoes. Ma lihtsalt pean esile tõstma IDUNi toodete värvivalikut ja pakendite disaini. Meigikarpidel olevad pildid on kui mini-kunstiteosed! 

Kui nüüd päris aus olla, siis olenemata lauljaametist ja seetõttu sageli laval viibimisest meigin end minimaalselt. Videovõttel sain aga näha end nii klassikalise meigi kui ka femme fatale’i look’iga. Et olen iseenda meigita näoga harjunud, meeldis mulle klassikaline, loomulik meik.  BioNikel on suurepärased tooted just sellise tulemuse saavutamiseks. Eriti meeldisid mulle kaks põsepuna. Marii Lotta kasutas minu peal nii BioNike Glam Touch põsepuna Peche kui ka Tulipe. Olen keskkoolist saadik pigem huuleläigete kui huulepulga fänn olnud. BioNike Bonbon huuleläige, mida meigi puhul kasutati, meeldis mulle nii väga, et soetasin selle ka enda isiklikku meigikotti.

Olen ootusärevuses videote valmimist oodanud. Nüüd lõpuks saan tulemust ka teiega jagada.

CLASSIC – igapäevane, kontori jumestus 

Videos veel kasutatud tooted: 

 

Seotud postitused
  1. When in doubt, wear red! When in doubt, wear red! Kaks nädalat tagasi kirjutasin teile sellest, kuidas filmisime Apotheka Beauty’le videoõpetusi erinevate meigilook’ide saavutamiseks. Meigikunstnik Marii Lotta lasi oma võlupintslitel käia ning võtsime filmilindile klassikalise, naturaalse,
  2. Glamuur koduõuel Glamuur koduõuel Aeg möödub lausa pead pööritama paneva kiirusega. Tundub uskumatu, et põhimõtteliselt ainult kaks kuud veel ja ongi aasta läbi. Enne seda on siiski toimumas veel palju põnevat. Aga kõigest õiges järjekorras.
  3. Apotheka Beauty on avatud! Apotheka Beauty on avatud! Möödunud nädal oli väga sündmusterohke. Hulganisti proove, asjaajamisi, kolm esinemist ja eelmise nädala tippsündmus – Apotheka Beauty avamine. Et olen viimased pool aastat saanud kõrvalt näha, kuidas ühe uue brändi ja poe loomine käib,
  4. Et kotid mu silmade all oleks ainult Chanel... Et kotid mu silmade all oleks ainult Chanel... Olen mõnes varasemaski postituses maininud, et võitlen tumedate silmaalustega. Lugu on lihtne: elutempo on kiire ning hommikud algavad vara. Piisab juba ühest magamata ööst ja tagajärjed on kõigile silmaga näha. Mäletan, et kui tegin keskkoo
Tootesoovitused