Eestis toodetud kosmeetika paistab silma oma kvaliteediomaduste poolest

Eestis toodetud kosmeetika paistab silma oma kvaliteediomaduste poolest

Soovitame avastada Eesti looduskosmeetika võlusid. Meie enda kodumaa tooted paistavad silma ja eristuvad, sest need on toodetud põhjamaa inimesi ehk meid endeid silmas pidades. Lisaks on ettevõtted panustatud pikaajalisse uurimustöösse, kaasanud parimaid spetsialiste, tooted on dermatoloogiliselt testitud ning paistavad silma looma- ja loodussõbraliku tootmise poole pealt.

Eestis toodetud kosmeetika juures on esikohale seatud meie puhas loodus ning kõik see, mida loodusel meile pakkuda on. Näiteks Öli loojad usuvad, et puhas loodus kingib inimesele kõik vajaliku täiuslikuks nahahoolduseks. Just orgaanilisest kasvatatud taimede koostis annab õlidele tervendava toime. Seepärast valmib iga Öli toode ainult 100% orgaanilistest sertifitseeritud baasõlidest 100% orgaanilistest sertifitseeritud eeterlikest õlidest.

Lisaks peitub Eestis toodetud kosmeetika taga ka teaduslikud uuringud ning kaasatud on valdkonna parimaid spetsialiste. Berrichi kreemid sündisid koostöös Tallinna Ülikooli Loodus- ja Tervisteaduste Instituudi teadlaste Rando Tuvikese, Marju Robali ja kogenud Berrichi nahaspetsialistidega. Kreemides kasutatud toimeaineid on põhjalikult uuritud ja testitud ning nende mõju on teaduslikult tõestatud.

D’DIFFERENCE sarja idee pärinev dr Ruth Oltjerilt, kelle visiooniks oli luua nahahooldussari, mis põhineks võimalikult suures ulatuses looduslikul toorainel, ei sisaldaks sünteetilisi värvaineid ning mis oleks ühtviisi nii tõhus kui ohutu, tulemuslik ja meeltele nauditav.

Sarja arendustiim, kuhu kuuluvad arstid, keemikud ja biokeemikud üle kogu maailma, töötab täie pühendumisega. Kõige aluseks on kvaliteetne tooraine, mis on looduslik ning kannab endas naha jaoks väärtuslikke omadusi. Teiseks oluliseks komponendiks on õige tehnoloogia valik, mis võimaldab koostisosadel säilitada nende algsed omadused ehedaimal viisil. 

D’DIFFERENCE tooted on läbinud challenge-testid, neil on kehtivad ohutushinnangud ja nad on dermatoloogiliselt testitud. Challenge-test ehk antimikroobse kaitse test seisneb kosmeetikatoote säilitusainete hindamises: kas ja kuidas peavad tooted vastu mitmesugusele saastumisele tootmise ajal, väliskeskkonnas ja otsesel kokkupuutel kehaga.

Samamoodi on kõik Öli õlid läbinud Terviseameti Tartu labori mikrobioloogilised analüüsid ja kosmeetikatoodete kemikaaliohutuse uuringud. Lisaks ei sisalda Öli tooted fototundlikke õlisid ja neid tooteid ei ole testitud loomade peal. Nendes ei sisaldu emulgaatoreid, kunstlikke värv- ja lõhnaaineid, sünteetilisi lisaaineid ega GMOd.

Võrdluseks jällegi Berrichi kreemide võtmekomponendid, vetikad ja super-õlid, moodustavad täiusliku koosluse vitamiinidest, mineraalidest ja rasvhapetest. Berrichi looduskosmeetika tooted on unikaalsed, need äratavad üles keha loomuliku võime uueneda ja paraneda – toites, taastades ja niisutades nahka sügavuti. Tulemuseks on ühtlane jume ja tekstuur, loomulik elastsus ning kaitsevõime.

D’DIFFERENCE tooted on 100% taimsed ja neid pole loomadel katsetatud, st kogu tootesari on vegan. Uhkusega kannavad kõik tootesarja pakendid ka spetsiaalset veganmärgistust. Ühtlasi töötab ettevõte Green Reliability ökomärgise juhtpõhimõtete järgi.

JOIK looduskosmeetika ja koduspaa toodetes on ühendatud looduslik tooraine moodsa teaduse, disaini ja põhjamaiste nahahooldustraditsioonidega. Nad on looduslikud ja loodust hoidvad, vastutustundlikud ja säästvad ning panevad suurt rõhku disainile ning teevad koostööd Eesti loovinimeste, disainerite ja kunstnikega.

Väärtustame üheskoos seda, mis on täpselt meile toodetud, meie vajadusi silmas peetud ning täis ürgset looduse väge. Paitame ja hellitame ennast Eesti oma kosmeetikabrändidega, mis võivad meid üllatada nii, et nendest me enam loobuda ei taha.