Et kotid mu silmade all oleks ainult Chanel...

Et kotid mu silmade all oleks ainult Chanel...

Olen mõnes varasemaski postituses maininud, et võitlen tumedate silmaalustega. Lugu on lihtne: elutempo on kiire ning hommikud algavad vara. Piisab juba ühest magamata ööst ja tagajärjed on kõigile silmaga näha. Mäletan, et kui tegin keskkooli ajal üht oma esimestest teatritöödest, siis olin mõnda aega magamata. Kotid mu silmade all ei olnud mitte ainult Chanel, vaid Chanel, Prada ja Louis Vuitton kõik kokku ja korraga. 

Magan nüüd juba aastaid oluliselt rohkem kui hullumeelsetel ülikoolipäevadel, kuid silmaalused tõmbuvad sügise saabudes ikkagi ploomikarva. Nii on minu lahutamatu kaaslane tumedate silmaaluste peitekreem. Olen viimastel nädalatel kasutanud nii IDUNi concealer’it kui ka BioNike Defence Eye tumedate silmaaluste toonivat kreemi. Ehkki ka IDUNi toode sisaldab toitvaid aineid, on BioNike puhul eraldi välja toodud, et igapäevase kasutamisega aitab see lisaks katmisele ka vähendada tumedaid silmaaluseid. Olen mõlema tootega väga rahul.


Ma pole suurem jumestuskreemi kasutaja, kuid seni olen tumedaid silmaaluseid just jumestuskreemiga peitnud. See on aga viga, mida tasub vältida – jumestuskreem ei ole tegelikult selleks mõeldud ja kuivatab õrna silmaümbruse nahka. Seega, kellel on hommikuti sama halloween’i look kui mul – investeerige toodetesse, mis lisaks efektile ka nahka hooldavad.
Lisaks peitmisele on Apotheka Beautys suur arsenal tumedate silmaaluste hooldustooteid. Üks tõhusamaid silmakreeme valikus on Lierac Diopticerne silmakreem, mis korrigeerib kortse, tumedaid silmaaluseid ja punetust ning aitab vähendada väsimuse tundemärke. Paarinädalase kasutamise järel näen juba väikeseid tulemusi, ent küllap vajab aastatepikkune unetuse tagajärg pikemat hoolitsust, et sellest päriselt taastuda. Jätkan Lieraci silmakreemi kasutamist ning teen pikema aja möödudes kokkuvõtte.


Tõeliselt heade tulemuste saamiseks tuleks kõike pealemääritavat siiski kombineerida puhkusega. Veetsin nädalavahetuse Pärnus Hedon Spa’s spaavõlusid, massaaži ja rahulikku und ning uusi ilutooteid nautides. Katsetasin Apotheka Beauty uut brändi Pulpe de Vie, mille tooted on valmistatud ülimalt vastutustundlikult. Nii kasutavad brändi loojad Julie ja Melanie toodetes puuvilju, mis ei ole enam müügikõlbulikud, kuid on ideaalse küpsusega nahahoolduses kasutamiseks. Lemmikuks osutus näomask Detox Melon. Maskitamine on üldse mu uus lemmikrituaal. Kui vanasti ei viitsinud ma maskidega jamada, siis hetkel on see küll kõige kiirem viis näole vau-efekti andmiseks. Tunne oli pärast nii mõnus ja värske ning näonahk pehme. Muide Pulpe de Vie sari on saadaval ainult Apotheka Beautys.
Oleme pidevas jooksus ning on oluline, et vahel ka aja maha võtaksime ja puhkaksime. Oma aeg võib tähendada ka uute ilutoodete katsetamist koduses vannitoas. Muuda oma vannituba koduseks spaaks, luba endale nahahooldust ja pikka und ning lõpuks tundub ka november veidi heledam hall.

Seotud postitused
  1. Apotheka Beauty videoõpetused Apotheka Beauty videoõpetused Mõni aeg tagasi salvestasime Apotheka Beauty videoõpetusi. Eestikeeli tähendab see seda, et filmisime üles, kuidas teha erinevat stiili meike, kuidas on õige nägu kreemitada-puhastada.
  2. Glamuur koduõuel Glamuur koduõuel Aeg möödub lausa pead pööritama paneva kiirusega. Tundub uskumatu, et põhimõtteliselt ainult kaks kuud veel ja ongi aasta läbi. Enne seda on siiski toimumas veel palju põnevat. Aga kõigest õiges järjekorras.
  3. Apotheka Beauty on avatud! Apotheka Beauty on avatud! Möödunud nädal oli väga sündmusterohke. Hulganisti proove, asjaajamisi, kolm esinemist ja eelmise nädala tippsündmus – Apotheka Beauty avamine. Et olen viimased pool aastat saanud kõrvalt näha, kuidas ühe uue brändi ja poe loomine käib,
  4. Kingi aega ja ilu! Kingi aega ja ilu! Käes on aasta kõige ilusam aeg – jõulud. Tean, et paljudele on see üks stressirohkemaid aegu, kuid mina naudin oma kiiret esinemisgraafikut ja jõuludega seotud asjatoiminguid, ka jõuluostusid.