Glamuur koduõuel

Glamuur koduõuel

Aeg möödub lausa pead pööritama paneva kiirusega. Tundub uskumatu, et põhimõtteliselt ainult kaks kuud veel ja ongi aasta läbi. Enne seda on siiski toimumas veel palju põnevat. Aga kõigest õiges järjekorras.

Oktoobrisse on koondunud minu igasügisesed lemmiksündmused – Moekino ja Tallinn Fashion Week. Moenädalal võitsid minu südame kauaaegse lemmiku Aldo Järvsoo ja uue moetegija Gita Siimpoegi kollektsioonid. Aldo Järvsoo puhul lummasid mind kuldsed toonid, lendlevad kleidid ja põneva lõikega pastelsetes toonides lühikesed jakid. Gita kollektsioonis olid kõik esemed oranžid. Noor disainer põhjendas, et oranž ei jäta mitte kedagi külmaks. Pean nõustuma – mulle endale ei meeldi oranž värv kohe üldse mitte. Esimest korda nägin aga moelaval mitmeid riideid, millega võiksin isegi oma seni oranživaba garderoobi täiendada. Gita show puhul pean kindlasti esile tooma ka video, mida modellide kõndimise ajal näidati. Võin julgelt öelda, et minu jaoks oli tegemist kogu TFW kõige erilisema show’ga. 

Moodi ja moefopaasidki näeb TFW-l aga ka moeshow’de vaheaegadel, kui inimesed järgmise etenduse jaoks aega parajaks teevad. Ise valisin sel korral välja oma Hiinast toodud kimono, Pariisi tädi kingitud vintage kleidi ja ammu sügist oodanud H&M by Balmain’i tumepunase kasuka. Kõiki neid korraga selga ei pannud (ikkagi moenädal, mitte karneval), aga iga ese sai ühe päeva Tallinna moenädalast osa. Ehete osas jäin truuks Tanel Veenrele. Meigi osas piirdusin enamasti erksa huulepulgaga. Siin tuli appi Iduni valik, kus toone leidub tõesti igaks kostüümijuhtumiks. 

Moekinos vaadatud filmidest tooksin eriti esile filmi „McQueen“, mis räägib kuulsa moemaja looja Alexander McQueeni elust. Selle aasta sügis oli pikalt väga soe, kuid nüüd lõpuks on esimesed külmad endast märku andmas. Nii olengi avastanud end väga mitmel õhtul kinost, kus hetkel on hulgaliselt häid uusi filme. Dokumentaalilaadne teos on vändatud teisestki Queenist – Freddy Mercuryst. Mõlemaid Queene seob aga üks põhimõte – „Show must go on!“. Alexander McQueen on lisaks rõivastele läinud moeajalukku erakordsete moeshow’de poolest, kus modellide kõrval astusid üles robotid ja hologrammid. Freddie Mercury on olnud aga eeskujuks ekstravagantsetele David Bowiele ja Lady Gagale, nimetades oma kontserti tihti ka moeetenduseks.

Välikohvikutest on nüüdseks hubastesse siseruumidesse kolitud. Vaikselt hiilib ligi tunne, et vahepeal tahakski kodus teki all keras olla, kuid samal ajal toimub nii palju põnevat, millest ei saa lihtsalt eemale jääda! Avaldan teile siinkohal kauahoitud saladuse – kohe-kohe avatakse uus kaubanduskeskus T1, kus avab oma uksed ka tervisliku ilu pood Apotheka Beauty!


*TFW fotoseina fotode autor on Erlend Štaub
*Esipildi autor on Kristiin Kõosalu

Seotud postitused
  1. Tervise puudutusega ilust Tervise puudutusega ilust Sel sügisel jõuab Eesti turule uus ilupood – Apotheka Beauty. See on andnud supervõimaluse näha kõrvalt, kuidas käib ühe brändi loomine.
  2. Apotheka Beauty videoõpetused Apotheka Beauty videoõpetused Mõni aeg tagasi salvestasime Apotheka Beauty videoõpetusi. Eestikeeli tähendab see seda, et filmisime üles, kuidas teha erinevat stiili meike, kuidas on õige nägu kreemitada-puhastada.
  3. Apotheka Beauty on avatud! Apotheka Beauty on avatud! Möödunud nädal oli väga sündmusterohke. Hulganisti proove, asjaajamisi, kolm esinemist ja eelmise nädala tippsündmus – Apotheka Beauty avamine. Et olen viimased pool aastat saanud kõrvalt näha, kuidas ühe uue brändi ja poe loomine käib,
  4. Et kotid mu silmade all oleks ainult Chanel... Et kotid mu silmade all oleks ainult Chanel... Olen mõnes varasemaski postituses maininud, et võitlen tumedate silmaalustega. Lugu on lihtne: elutempo on kiire ning hommikud algavad vara. Piisab juba ühest magamata ööst ja tagajärjed on kõigile silmaga näha. Mäletan, et kui tegin keskkoo