ISDIN ulatab abikäe probleemsele nahale

ISDIN ulatab abikäe probleemsele nahale

ISDIN on pikaaegse teadusuuringute kogemusega Hispaania dermakosmeetika bränd aastast 1975, mille tootevalikust leiab tooteid nii nahaprobleemide leevendamiseks, ennetamiseks kui ka hoolduseks. Eraldi tooted on näiteks ka aknele, psoriaasile, atoopilisele nahale, diabeedikute nahale ja päikeseallergiaga nahale. Lisaks lai valik päikesekaitsetooteid, suuhoolduse tooteid ja iluampulle.

ISDINi tootevalikust leiab unikaalseid tooteid, mis kombineerivad maksimaalse efektiivsuse ja ohutuse innovaatiliste tekstuuridega, mis pakuvad kasutajale meeldiva ja huvitava kasutuskogemuse. Iga toode on sündinud läbi pikaaegse teadusuuringute protessi ning suure pühendumisega, et tagada toote maksimaalne efektiivsus ning kasutaja rahuloulu.

Eesmärk ja panus ühiskonnale

ISDINi jaoks on oluline pidev koostöö tervishoiutöötajate ja teadusringkondadega. ISDINil on oma meditsiiniline nõuandekogu (MAB), tõestatud kogemuste ja ülemaailmse tuntusega professionaalide meeskond, mis pakub tuge oluliste otsuste tegemiseks ja uute projektide väljatöötamiseks. Toodete  ja koostisosade kohta on tehtud mitmeid teaduslikke uuringuid, mis on kättesaadavad ka internetis. See  võimaldab kasvada, et olla nahahoolduses rahvusvaheline etalon.

ISDINi eesmärk on avaldada ka positiivset mõju ühiskonnale ja keskkonnale. Aidatakse kaasa ühiskonna elukvaliteedi parandamisele, soodustades nahateadmisi ja -uuringuid, toetades nahahaiguste all kannatavaid inimesi ja tehes mitmeid annetusi. Jätkusuutlik tootmine annab olulise panuse planeedi säilimisse. Näiteks on päikesekaitsetooted meresõbralikud ja koosnevad biolagunevatest ja/või anorgaanilistest koostisainetest.

Tootesarjad

Kõige südamelähedasem on ISDINile siiski päikesekaitse. Hispaanias on ISDINi päikesekaitse populaarsuselt number 1 ning üha rohkem võidavad tooted ka Eesti inimeste südameid. ISDINi päikesekaitsetooted pakuvad innovatsiooni igas tekstuuris ning kaitset igale nahatüübile. Toodete puhul on leitud optimaalne tasakaal efektiivsuse, ohutuse ning uuenduslike ja meeldivate tekstuuride vahel. Päikesekaitsetooted on efektiivsed vaid siis, kuid neid ka korralikult kasutatakse, seetõttu on ISDIN pannud erilist rõhku just meeldivale kasutuskogemusele.

ISDIN on loonud ka spetsiaalseid tootesarju, näiteks ISDINCEUTICS, mis on mõeldud naha vananemise ennetamiseks ja selle tõkestamiseks. Aktiivsed toimeained nagu vitamiin C, vitamiin K oksiid ja ultraglükaanid on dermatoloogia, esteetika, teaduse ja ilu täiuslik kombinatsioon.

Probleemse ja aknele kalduva naha igapäevaseks hoolduseks on loodud ACNIBENi sari. Acniben® tooted sisaldavad ainet Zincamida®, mille toimel tooted reguleerivad liigset rasu ja läiget ning aitavad minimeerida naha iluvigu ja punetust, tagades igapäevase niisutuse ja tasakaalu teismeliste rasusele nahale.

NUTRATOPIC Pro-AMP sari pakub terviklikku lahendust, et hoida atoopilist nahka kontrolli all. Tänu spetsiifilistele aktiivainetega koostisele võitleb see kõigi atoopilise dermatiidi sümptomitega (nõrgenenud naha barjäär, kuivus, sügelus, põletik, infektsioonide oht), peatades nii-öelda nõiaringi. Toodete taluvus ja efektiivsus on pediaatriliselt ja dermatoloogilselt testitud. Nutratopic sarja tooteid ei sisalda säilitusaineid, parfüüme ega värvaineid.

Mida tasuks kindlasti proovida?

Kui soovid ISDINi brändiga tutvust teha, kuid ei tea milliseid tooteid valida, siis toome välja mõned kõige populaarsemad tooted.

Meigikunstnike seas poolehoiu võitnud ISDIN MICELLAR SOLUTION on neli ühes mitsellaarvesi, mis eemaldab meigi, puhastab, toniseerib ja niisutab. Sobib igapäevaseks kasutamiseks kõigile nahatüüpidele.

Järjest enam populaarsust kogub ka ISDIN FUSION WATER PÄIKESEKAITSEEMULSIOON NÄOLE SPF50, mis kannab ka juba Buduaari Ilulemmik 2021 tiitlit. Kui igapäevane päikesekaitsekreemi kasutamine on sulle tüütu tegevus, siis see toode on just sulle! Ülikerge veepõhine tekstuur sulandub koheselt nahaga, niisutab mõnusalt ning ei jäta ühtegi jälge.

Päikesekaitsetoodete poolelt on tarbijate seas kõrgelt hinnatud ka ISDIN HYDRO PÄIKESEKAITSESPREI DETOX SPF50, mis on suurepäraselt niisutav päikesekaitse tundlikule nahale. Lisaks UV-filtritele sisaldab sprei ka rohkelt nahka kaitsvaid ning naha vananemist ennetavaid antioksüdante. Kerge tekstuur imendub koheselt ning jätab naha pehmeks ja elastseks.

Järgnev toode sai juba esimesel Eestis müügis olnud aastal pärjatud Anne & Stiili ilulemmiku tiitliga - ISDIN FLAVO-C AMPULLID ULTRAGLICAN. Rikkalikult niisutavad C-vitamiiniga ampullid sobivad igapäevaseks kasutamiseks. Ampullides olev seerum võitleb peenete kortsude ja miimikakurdudega, muutes samal ajal jume säravamaks. Tasub kindlasti proovida!