KLORANE

27.05.2022

Klorane kirg ja inspiratsioon on sündinud taimemaailmast. Juba üle 50 aasta on Klorane pühendunud taimemaailma vooruste ja eeliste paljastamisele, samal ajal seda säilitades. Nende põhimõtteks on ohutu ja ökoloogiliselt puhta toodanguga efektiivne hoolitsemine inimeste eest.  

Klorane valib vaid parimad koostisosad, mis on parimad teie nahale ja juustele, aga ka koostisained, mis aitavad kaasa planeedi kaitsele. Selle saavutamiseks kasvatatakse tootmiseks vajalikke taimi nende looduslikus keskkonnas maailma eri piirkondades, kasutades uusimaid tehnoloogiaid, mis lubavad maksimaalselt säästa ümbruskonna ökosüsteeme. Klorane kontrollib taimede kasvamise ja töötlemise protsessi igal etapil, tagades oma toodangu kõrget kvaliteeti, ohutust ja efektiivsust ning kasutusmugavust. Klorane`i põhimõte on ohutu ja ökoloogiliselt puhta toodanguga efektiivne hoolitsemine inimeste eest.  

Klorane on püüdnud läbi aastate vähendada oma toodete keskkonnamõju. 2021. aastal toimus selles osas suur läbimurre: keskkonnasõbralik suund, taastöödeldud plastiku kasutuselevõtt, kasvuhoonegaaside emissiooni vähendamine.  2021. aastast alates läbib kogu Klorane bränd põhjaliku ülevaatuse tagamaks, et tooted oleksid:

  1. Jätkuvalt üha looduslikuma koostisega, tegemata seejuures järeleandmisi toote ohutuses või kasutusmugavuses.
  2. Jätkuvalt uuenduslikud ja võimalikult väikese keskkonnamõjuga.

Klorane juuksehoolduse põhiprintsiibiks on: Igale juuksetüübile/juukseprobleemile - oma taim!

Bränd pakub laias valikus juuksehooldustooteid, mille koostises kasutatakse taimseid ekstrakte. Oma šampoonides ja juuksehooldusvahendites kasutab Klorane parimat, mida pakuvad taimestiku põhjatud aarded. Kõik kasutatavad taimed on välja selekteeritud nende üldtuntud kasulikke omadusi ja tervisele absoluutset ohutust silmas pidades.

Klorane on välja töötanud keskkonnasõbralikumad pakendid, milles on kasutatud ümbertöödeldud plastikut, šampoonipudelite puhul lausa 100% ulatuses. Tootma hakati ka tahkeid šampoone, mis ei vaja üldse plastikpakendeid ja on kasutamisel mugavad ning ökonoomsed.

 Loomuliku ilu võti – lihtne ja tervislik nahahooldusrutiin täis looduslikke toimeaineid, mis on hoolikalt valitud teie naha niisutamiseks ja taaselustamiseks.

Olles näohooldustooteid disaininud juba peaaegu 50 aastat, on Klorane eriti tähelepanelik pakutavate hooldustoodete kvaliteedi suhtes. Oma kogemustele tuginedes valitakse hoolikalt välja looduslikud toimeained, mis on tuntud oma efektiivsuse poolest nahal. Toodete tootmistingimuste suhtes ollakse väga nõudlikud, mistõttu on Klorane otsustanud disainida kõik oma hooldustooted Prantsusmaal. Näiteks on nende näohooldustooted valmistatud Prantsusmaal Tarni piirkonnas kasvatatud orgaanilisest rukkilillest.

Kas teadsid, et Klorane tooted on:

98% looduslikku päritolu koostisosadega

Tooted ei sisalda loomset päritolu koostisosi

100% biolaguneva koostisega

Sulfaadivabad

Silikoonivabad

Mineraalõlide vabad

Hüpoallergeensed

Ökoloogiliselt puhtad

Toodetud vastutustundlikult