Kuidas leevendada putukahammustuse tagajärgi?

Kuidas leevendada putukahammustuse tagajärgi?

Ilusate ilmadega saabusid ka kõikvõimalikud putukad, eelkõige tekitavad meelehärmi sääsed. Putukahammustused sisaldavad vähemal või rohkemal määral mürki, mistõttu võib isegi imeväikese putukahammustuse tagajärjel tekkida hammustuskohas sügelus, punetus ja turse.

Kindlasti on paljudes kodus mitmeid rahvameditsiinist tuntuid esmaabivahendeid putukahammustuste leevendamiseks. Siiski lisaks kodustele vahenditele on hea, kui suvine esmaabikarp sisaldab putukahammustuste ja muude nahaärrituste (näiteks päikesepõletus) leevendamiseks mõeldud tooteid. Esmaabivahendite varusid täiendades on oluline arvestada, et nahaärritustele suunatud toode oleks võimalikult laia kasutusalaga ning sobiks ka pere pisematele.

Apteekides on saadaval väga hea toode – Ciccarelli SOS nahka päästev kreem, mis sisaldab ainulaadset Skinsave® koostist – kappari-, opuntia ja oliiviekstrakti, millel on tõendatud nahka rahustavad, taastavad ja ärritust leevendavad omadused.

Kapparil on tugevad antihistamiinsed ehk allergiat pärssivad omadused. Taimes leiduvad flavonoidid tagavad nahka rahustava ja ärritust leevendava toime. Oliivipuu lehed on tulvil kasulikest ainetest, sisaldades rikkalikult flavonoide ja hüdroksükaneelhapet, mis mõjuvad rahustavalt nahaärrituste korral. Opuntia stimuleerib nahas kollageeni sünteesi ning tugevdab naha loomulikku immuunsusüsteemi.

Kombinatsioon kappari-, oliivi- ja opuntiaekstraktist on multifunktsionaalne vahend „1000-le“ nahaprobleemile. Looduslik koostis on turvaline kasutamiseks nii täiskasvanutele kui ka lastele.

Catania ülikoolis viidi läbi mitmeid uuringuid tõendamaks Ciccarelli SOS nahka päästva kreemi tõhusust.

Toode toimis efektiivselt erinevatele nahaärritustele vähendades:

  • nahasügelust kuni 71,8%
  • päikesepõletust ja -löövet kuni 65% (võrreldes bisabolooliga)
  • allergilisi nahalööbeid kuni 63,9%
  • depilatsioonist põhjustatud nahaärritust kuni 54%

Unikaalne patenditud koostis sisaldab veel teisi naturaalseid toimeaineid nagu Lipex L Sens, Rhamnosoft ja betaiin, mis koos kappari-, opuntia- ja oliiviekstraktiga vähendavad kiirelt ja efektiivselt nahapunetust, -ärritust, -põletust ja -sügelust.

Tootesoovitused