Jumestuskunstnik Rebeca Birk jagab oma ilunippe!

Jumestuskunstnik Rebeca Birk jagab oma ilunippe!

Olen tegelenud jumestamisega üle viie aasta ning võin julgelt öelda, et minu meigistiil on aastate jooksul palju muutunud. Kui mõned aastad tagasi pakkusin klientidele peamiselt tugevat ja nukulikku glam-jumestust, siis nüüd rõhutan enda töödes üha enam naturaalset ja tervislikku ilu ning eelistan rohkem pehmeid ja loomulikke look’e.

Tekst: Rebeca Birk. Tema töödega saad lähemalt tutvuda siin: Makeup by Becky  

Möödunud aastal nägime ilu- ja meigimaailmas palju uusi trende, mis tõid esile just naturaalset ilu. Aasta 2020 jätkub samal lainel ning põhirõhk on endiselt loomulikul ilul. 

Kumava ning terve naha saladus peitub õiges näohoolduses ja tervislikus elustiilis (vajalikud toitained, vitamiinid ja vesi). Meigiga on võimalik ilusa naha sära esile tuua, kuid kauni jumestuse võtmeks on eelnev nahahooldus. 

Nipp: Kui soovid nahal rõhutada kumavat ja säravat efekti, siis kanna pintsliga põsesarnale Lily Lolo Rose highlighter’it ja sinna peale tupsuta sõrmeotsaga Lumene Invisible Illumination Rosy Dawn puuderkreemi.

Less is More

Meiki tehes soovitan pöörata rõhku sellele, et kõik toonid ning tooted oleksid omavahel hajutatud ja sujuvalt peale kantud. Meigi üldmulje võiks mõjuda naturaalselt. Suureks trendiks on üleskammitud kulmukarvad, mis raamivad nägu. Seda on võimalik saavutada ka kulmugeeli abil, kuid püsivama tulemuse jaoks soovitan proovida kulmude lamineerimise protseduuri. Üleskammitud kulmud tekitavad visuaalselt näole pinguldava efekti.

Trendikas on ka meik, mis on üldjoontes väga naturaalne, kuid milllele on antud rõhku fuksiaroosa (soovitus: Idun Minerals kreemjas huulepulk Ingrid Marie) või punase huulevärviga. Pea meeles – vähem on rohkem!

2020. aasta must-have meigitooted

Kui neid tooteid veel meigikotis ei ole, siis sellel aastal võiks kindlasti sinna lisanduda: