Millega on Babé eestlaste südamed võitnud?

Millega on Babé eestlaste südamed võitnud?

Laboratorios BABÉ asutati 1994. aastal kahe proviisori poolt eesmärgiga töötada välja lihtne ja muretu nahahooldustoodete sari, mis pakuks lahendusi naha põhiprobleemidele. Farmaatsiatööstuse rangete standardite kohaselt välja töötatud Babé tooted on arstide ja apteekrite poolt soovitatud toodete kõrge talutavuse ja tõestatud tõhususe tõttu, mis austavad naha füsioloogilist tasakaalu ja pH-d ning on suunatud ka konkreetsetele nahahaigustele.

Miks valida oma naha eest hoolt kandma just Laboratorios BABÉ apteegikosmeetika?

  • BABÉ on naha tervisele pühendunud kaubamärk, millel on ohutud koostised ja kõrge talutavus nahal.
  • Lihtsus muudab BABÉ tooted hõlpsasti kasutatavaks, mõistetavaks ja soovitatavaks.
  • BABÉ kasutab toimeaineid nende efektiivsetes doosides, et toode täidaks oma eesmärki
  • BABÉ-l on uuenduslik vaim: protsessides, tootmises, lahenduste pakkumise ootuses ja oma tootepakkumistes.
  • Meie toodete pakenditelt leiate alati kasutatud toimeainete protsendi ja koostise , pH. See on kvaliteedi garantii.
  • BABÉ tooted on taskukohased ja kättesaadavad kõigile tarbijatele.
  • BABÉ paneb end tarbija nahka. Tarbija tegelikud vajadused on BABÉ pühendumus.
  • BABÉ-l on suur teadus-, arendus- ja arendustegevuse osakond, kus töötab kõrge teadusliku profiiliga meeskond.
  • BABÉ-l on üks suurimaid tootmis- ja tootmisüksusi Euroopas.

BABÉ tooted jagunevad erinevateks liinideks ehk sarjadeks.

Laiast igapäevastest näohooldustoote valikust leiab tooted alates igapäevasest puhastamisest ja niisutamisest kuni väga kontsentreeritud seerumiteni, mis tegelevad konkreetsete nahaprobleemidega. Tõhusad mitmekülgsed lahendused aitavad taastada igat tüüpi naha tervise, mugavuse ja ilu.

Siia alla kuuluvad mitu erinevat sarja, näiteks:

HealthyAging+ on mitmekülgne vananemisvastane sari, mille tooted sisaldavad võimsaid multifunktsionaalseid toimeaineid, mis kaitsevad nahka väliste agressioonide eest, vältides samal ajal nähtavate vananemismärkide ilmnemist ja korrigeerides neid.

Stop AKN sari keskendub probleemsele, rasusele ja aknele kalduvale nahale. Sarja tooted sobivad nii noortele kui ka täiskasvanutele.

Ampullid pakuvad ülitõhusat näohooldust, mille tulemused on silmanähtavad juba peale esimesi kasutuskordi.

Baastooted, mille hulgast leiab omale lemmiku igaüks, olgu see siis puhastustoode või nahaniisutaja.

Kehahoolduse sarjast leiab lahenduse nii tundlik, kuiv, atoopiline kui ka ärrituv nahk. Keha nahk on sama keeruline kui näonahk ja vajab sama palju hoolt. Täiusliku valikuga kehahooldussari aitab tugevdada naha kaitsebarjääri ning pakub kohest mugavust ja leevendust paljudele Sind vaevavatele probleemidele.

Juuksehooldus sarja tooted sobivad kõikide juuksetüüpide hügieeniks, hoolduseks ja kaitseks ning sobivad ideaalselt ka peanaha tasakaalu parandamiseks ja tugevdamiseks. Kõik šampoonid on valmistatud väga kerge pindaktiivse ainega, mis hoiab ära peanaha tundlikkuse ja ärrituse.

Päikesekaitse sarja tooted pakuvad laia UVA/UVB spektriga kaitset, et kaitsta nahka nii lühiajaliste kui ka pikaajaliste päikesekahjustuste eest. Seda tugevdab ka eksklusiivne BABÉ rahustav kompleks, mis pakub mugavust ja leevendust väga tundlikule nahale.

Pediatric sari on loodud lastele. Imiku nahk on tundlikum ja haavatavam kui täiskasvanu nahk; samal ajal on sel ka suurem eelsoodumus konkreetsete dermatoloogiliste seisundite, näiteks atoopilise dermatiidi tekkeks. Pediatric lastetoodete sari on välja töötatud nii, et see hõlmaks kõiki probleeme alates igapäevasest puhastamisest ja niisutamisest kuni konkreetse hoolduse ja kaitseni. Lastetooted kannavad “Eesti Allergialiit tunnustab” märki. See märk omistatakse toodetele, mis on ohutud, usaldusväärsed, ei sisalda allergeenseid lõhnaaineid või üldisi ärritavaid või ülitundlikkust tekitavaid aineid ning sobivad tundliku nahaga inimestele või kes põevad allergiahaigusi. Märgiga tooted aitavad allergikuid oma valikutes orienteeruda.

Millest alustada, kui seni veel BABÉ tooteid proovinud ei ole?

Näonaha ilu alus on selle puhastamine. Hea valik on teha esmalt tutvust baastoodete valikuga. Näiteks puhastamiseks ja meigieemaldamiseks valida kas igale nahatüübile sobiv rahustav mitsellaargeel või prebiootikumidega mitsellaarvesi, kuiva naha korral soovitame kahefaasilist mitsellaarõli, mis lisaks puhastamisele eemaldab nahalt tõrksaimagi meigi.

Peale näo puhastamist on ideaalne kasutada näotoonikut, mis eemaldab nahalt viimasedki jäägid ning viimistleb naha ette järgmisteks nahahooldusetappideks. 

Näonaha niisutamine on vajalik igal aastaajal – suvel kasutada kergemaid niisutajaid, jahedamal perioodil veidi tummisemaid ja toitvamaid. Babé näokreemide valik on lai – sinise lillega on baastooted, kreemikaga vananemisvastased, rohelisega probleemse naha tooted ja valikus on ka täiesti uus universaalne Total kreem , mis sobib lisaks näole ka kehal kasutada. Kõik kreemid on lisaks sarjapõhistele omadustele väga niisutavad ja kergesti imenduvad.

Kehahooldustoodete hulgast leiab omale sobiva ka kõige nõudlikumale nahale. Aastaringne lemmiktoode kasutajate hulgas on õliseep, mis sisaldab üle 40% taimseid õlisid, tänu millele nahk püsib hästi niisutatud ja elastne. Samuti rulldeodorandid, mida on saadaval antiperspirandi ja alumiiniumivaba versioonina. Kindlasti ei tohi unarusse jätta oma käsi ja jalgu – neile on BABÉ-l mitu lahendust.

Meeldivat avastamisrõõmu!

 

Tootesoovitused