Millised pintslid võiksid kuuluda iga naise iluarsenali?

Millised pintslid võiksid kuuluda iga naise iluarsenali?

Pintslitega jumestamine võib tunduda tüütu, kuid tegelikult saab nende abil teha korraliku meigi ja päris kindlasti on mitmed sammud nendega lihtsamad. 

Tekst: Jumestuskunstnik Darja Tamm

Kuigi näpud on kõige kättesaadavamad ja parimad vahendid meigi pealekandmiseks, sest nad on soojad, täpsed ja alati kaasas, annab pintslite kasutamine rohkem võimalusi. Näiteks põsepuna on pintsliga kindlasti palju lihtsam peale kanda, samuti on kergem pintsliga hajutada lauvärvide üleminekuid.

Kuid pintslil ja pintsil on suur vahe. Nagu kunstnik vajab häid pintsleid, on need tarvilikud ka jumestajale. Ja mida kvaliteetsem on pintsel, seda parem on tulemus. Üldine reegel on see, et vedela tekstuuriga meigivahendeid kantakse tavaliselt peale sünteetiliste pintslitega, sest need ei ima värve-kreeme endasse. Puudritekstuurga toodete puhul kasutatakse naturaalseid pintsleid. Aga viimasel ajal tehakse ka selliseid sünteetilisest materjalist pintsleid, mis on täpselt sama head, kui naturaalsed (taklonkiust). Näiteks sellised on Rootsi mineraalkosmeetika firma IDUN Minerals taklonkiust pintslid – need on 100% täistaimsed ning julmusevabad, sobides ka veganitele. Neid on mugav kasutada ja neil on ka stiilne minimalistlik välimus.

 

Minu vaieldamatud lemmikud IDUN Minerals pintslite kollektsioonist:

1. IDUN Minerals Stippling pintsel  Väga multifunktsionaalne ning nahale õrn ja pehme. Sellega saab jumestuskreemi peale kanda. Kuna kreem ei kleepu pintsli karvakeste külge kinni, on jumestuskreemi kulu on väiksem. Aga minu jaoks kõige tähtsam omadus on see, et selle pintsliga saab üleliigset meiki vähemaks võtta ja värve segada. Näiteks kui ma näen, et põse peal on liiga tugev kontuuri või põsepuna joon, siis ma võtan puhta Strippling pintsli ja liigun ringjate liigutustega selles kohas. Kontuurijoon jääb kohe palju loomulikum.2IDUN Minerals peitekreemi pintsel Kasutan seda peitekrekreemi pealekandmiseks. Sobib ka modelleerimiskreemi või vedela põsepuna/lauvärvi pelekandmiseks. 

 

 

3. IDUN Minerals näo kontuurimispintsel Mulle meeldib selle suurus. See on täpselt õige kontuurimiseks – ei ole liiga suur ega liiga väike. Sobib ideaalselt IDUN Minerals päikesepuudriga/kontuurimispuudriga Sommardröm.

 

4. IDUN Minerals Kabuki pintsel See on IDUNi kõige populaarsem pintsel, sest sobib ülihästi IDUNi mineraalpuudriga. Granteerib ühtlase katvuse ning professionaalse lõpptulemuse. Harjased on tihedad aga pehmed, mis tagab ühtlase katvuse ja meeldiva tunde.

 

5IDUN Minerals lauvärvi hajutamispintsel on väga mitmekülgne. See sobib lauvärvi pealekandmiseks ja nende hajutamiseks, samuti näole highlighter’i pealekandmiseks.

 

Ja siia ka väike nipp: kui teha pintsel enne veega märjaks, siis jäävad lauvärvid naha peal erksamad!

Tootesoovitused
 1. IDUN MINERALS KABUKI PINTSEL
  IDUN MINERALS KABUKI PINTSEL

  19,81 €
 2. IDUN NÄO KONTUURIMISPINTSEL
  IDUN NÄO KONTUURIMISPINTSEL

  13,66 €
 3. IDUN PEITEKREEMI PINTSEL
  IDUN PEITEKREEMI PINTSEL

  12,98 €
 4. IDUN STIPPLING PINTSEL
  IDUN STIPPLING PINTSEL

  14,57 €