Näojoogast, peptiididest ja teistest ilu-uudistest D’DIFFERENCE’i brändijuhi Carmen Kiburiga.

Näojoogast, peptiididest ja teistest ilu-uudistest D’DIFFERENCE’i brändijuhi Carmen Kiburiga.

Vestlesime Carmeniga ilumaailmas toimuvast ning  uurisime, mis on tema enda lemmikud ilutooted ning milliseid ilurituaale ta pühaks peab.

Mis võiks olla Sinu ilu saladus?

Olen praegu väga vaimustuses näoharjutustest. Jõudsin selleni nii, et üks klient, kes on väga teadlik naha ja kreemide vallas, ütles, et ka mina peaksin näojooga harjutusi tegema, kuna näokontuur hakkab alla vajuma. Veedan hommikul ja õhtul 3-4 minutit kauem vannitoas, aga näolihased on nii väikesed, et nägu väsib juba paari minutiga ära ja kohe tekib wow-tunne, et olen midagi oma näo heaks teinud.

Praegu on trendiks topeltpuhastus. Näonaha puhastamine õliga ja siis geeliga. Ma ei tee seda igal õhtul, aga tugevama meigi puhul on hea nahka kaks korda puhastada. Meigijääkide eriti heaks eemaldamiseks soovitan kasutada näorätikut. See tuleb sooja vee all märjaks teha ja seejärel sellega paar korda üle näo tõmmata. Sellise meetodiga kasutame vähem vatti, hoiame loodust ja hoolitseme naha eest. Rätikuid saab pikalt kasutada ja need on masinas pestavad. Sellise rätikuga on väga hea eemaldada ka näokoorijaid ning näomaske.

Hommikuti meigin end. Kõige rohkem tegelen silmadega. Suvel lisandub kerge päikesepuuder ja huuleläige. Meikimise peale läheb aega, aga see on mõnus. Meikimine on mänguline ja tore tegevus.

Millise ilutooteta ei suudaks sa oma elu ette kujutada?

Hetkel on selleks tooteks D´DIFFERENCE 6D Luminous Glow Face Essence. See on näoessents, mida kasutada peale puhastamist ja enne kreemi. Tegu on igapäevase koorija, niisutaja, jume ühtlustaja, naha rahustaja, katja ning silujaga. Absoluutselt vastupandamatu toode, mis on alates esimesest päevast meie püsiklientide lemmik. Toode on juba võitnud kaks iluauhinda. See on suures 120 ml pudelis. Nii jätkub rõõmu nahale ja silmadele kauaks.

Missugused uued ilumaailma trendid on Sinus vaimustust tekitanud?

Ma olen ise väga vaimustunud tundlikust ja naha põletikke maha võtvast peptiidist. Teine on taimne siidiekstrakt – vegan silk. Kolmas – väga võimekas ja taastav komponent on vasepeptiid, millel on huvitav tehnoloogia - vask on seal aktiivaine. Peptiidid on rakkudele sõnumiandjad ja nii leiavad peptiidid tee rakuni, kust vask saab vabaneda. Selle tulemusel toimub kollageeni ja elastiini tootmine. Kollageen ja elastiin tagavad naha vetruvuse ja elastsuse. Kreemi sisse pole neid mõtet lisada, sest läbi naha imendumist ei toimu, küll aga saab kreemidesse panna aineid, mis kollageeni ja elastiini tootmist ergutavad ja stimuleerivad. Vaskpeptiid on ka D’DIFFERENCE 6D öökreemis, mis mulle väga meeldib.

Veel meeldivad mulle hüaluroonhapped. See on nahale omane komponent, mida jääb ajaga vähemaks. Kui testime Apotheka Beautys naha niiskussisaldust, siis hüaluroonhappeseerum on konkreetne toode, mis tõstab niiskuse kõige kiiremini üles. Lisaks kolmele molekulile kasutab D’DIFFERENCE ka niiskust säilitavat hüaluroonhappe polümeeri, mis on uus lahendus. 

Me kasutame D’DIFFERENCE’is ka taimset tüvirakuekstrakti. Taimsed tüvirakuekstraktid on looduslikud aktiivained, mis hoiavad naha noorusliku ja jume ühtlasena. Neil on väga tõhus time ja head tulemused. Meie 5D sari sisaldab just pruunist riisist ja sojaubadest pärit ekstrakte.

Ilumaailmas räägitakse praegu palju pre- ja probiootikumidest, mis peaksid positiivselt mõjutama meie naha mikrofloorat ehk mikrobioomi.

Millised 3 ilutoodet võtaksid kaasa üksikule saarele?

  • Kindlasti päikesekaitsekreemi. Päikesekaitsekreemi puhul on oluline teada, et ei tasu osta päevakreemi, kus on päikesekaitsefaktor sees. Ained, mis annavad UVA ja UVB kaitse on tugeva keemilise koostise või suurte molekulidega ja nii kaotavad kreemi aktiivained oma mõju. Kliendid maksavad hea kreemi eest palju raha, aga ei saa selle eest maksimum toimet. Kui oleme rannas ja palju õues, tuleks päevakreemi peale määrida spetsiaalselt päikesekaitsekreemi, aga kontoris olles piisab ka sellest, kui meigitoodetes on päikesekaitsefaktor olemas. Pole mõtet SPF-faktoriga tooteid üksteise peale kokku kuhjata: päevakreem, SPF-kreem ja SPF-faktoriga meigitooted - lõppkokkuvõttes jääb nahale viimase toote võimekus. 
  • Puhastusgeel - Mulle tundub, et üksik saar on soe, seega tahaks ikkagi nägu pesta.
  • Enamus ütleks küllap ripsmetušš, aga minul on lemmiktooteks hoopis silmapliiats.