Näopuhastuse ja -kreemitamise ABC

Näopuhastuse ja -kreemitamise ABC

Ilus ja särav näonahk saab alguse õigest näohooldusest. Olen rangelt pidanud kinni reeglist, et meigiga magama minna ei tohi. Samuti teen meigivabasid päevi, ent pean ka siis kinni reeglist, et õhtul tuleb nägu sellegipoolest puhastada.

Aastaid oli minu näopuhastusvahendiks näopesugeel. Sellest, et nahk tuleks käia üle veel ka toniseeriva veega, kuulsin alles ilumaailmaga lähemalt tutvust tehes. Hetkel eemaldan meiki Jowaé pojengilõhnalise mitsellaarveega (aga kiidan väga ka sama toodet Avènelt). Sellele järgneb näopesugeel. Nii hommikul kui ka õhtul kasutan protseduuri lõpetuseks termaalvett, hetkel Jowaé kirsiõielõhnalist. Kuna kasutan meigi eemaldamiseks mitsellaarvett, ei ole mul vaja toonikut eraldi kasutada. Kui aga eelistada näopuhastuspiima, peaks sellele järgnema ka tooniku kasutamine.

Nii nagu näopuhastuse puhul, on ka kreemitamine suurem teadus kui esmapilgul arvata võiks. Kreemitada tuleb mitte ainult nägu, vaid ka kaela ja kõrvalestasid. Ning mis liigutusi seejuures teha, on samuti omaette ooper. Erinevad kosmeetikabrändid on koos teadlaste, arstide ja massööridega välja töötanud põnevaid rituaale selle kohta, kuidas täpselt nende tooteid kasutada. Et iga uue kreemiga võib ümberõppimine minna pisut keeruliseks, jagan teiega n-ö baasteadmisi ehk näopuhastuse ja -kreemitamise ABC-d lühikeste videoklippide abil.

Tootesoovitused
 1. AVENE MICELLAR MEIGIEEMALDUSVESI 500ML
  AVENE MICELLAR MEIGIEEMALDUSVESI 500ML

  • -25%
  20,22 €
 2. JOWAE NIISUTAV VEESPREI 200ML
  JOWAE NIISUTAV VEESPREI 200ML

  10,37 €