Probleemse peanaha ja ketendava keha hooldus Apotheka Beautyst

Probleemse peanaha ja ketendava keha hooldus Apotheka Beautyst

Sel kevadel külastas Apotheka Beautyt Pierre Fabre'i rahvusvaheline koolitaja Perrine Frick. Rääkisime temaga looduse väega Prantsuse sarjadest Ducray ja A-Derma.

Kellele on A-Derma tooted mõeldud?

A-Dermal on lai valik tooteid, mis on sobivad imikutest täiskasvanuteni. Küll aga on see sari loodud tõeliselt haprale nahale. Meil on mitmeid erinevaid sarju. Mõned neist on spetsiaalselt patoloogiliselt haprale nahale või spetsiifilistele nahaprobleemidele, et seda leevendada. On ka igapäevaseks kasutamiseks mõeldud tooteid hapraga nahale inimestele, kellel pole mingit otsest probleemi, kuid otsivad head toodet igapäevaseks kasutamiseks. A-Derma tooted on sobilikud inimestele, kellel on nõrgenenud vastupanu ja kes otsivad efektiivset parandust hea toote näol.

Mis on A-Derma peamine koostisaine?

A-Derma tooted baseeruvad kaeral. See on peamine komponent, mida leidub kõikides toodetes. Kaeras on spetsiifilised koostisained, mis on tuntud põletikku alandava toime poolest. Sellel on pehmendav ja parandav toime, mis on kõikides A-derma toodetes.

Tegemist ei ole Eesti või Läti kaeraga, kasvatame seda Lõuna-Prantsusmaal spetsiifilises kliimas ning oleme selle üle väga uhked.

Looduse puudutusega sarju on palju,mis teeb A-Derma ikkagi eriliseks?

Tõhusus. Kahjuks vaevleb üha enam inimesi erinevate probleemide käes. Vastsündinud laste seas kasvab atoopiline dermatiit ja teiste nahaprobleemide hulk iga aastaga. A-Derma roll järjest kasvab, sest see pakub looduslikel toimeaineil baseeruvat alternatiivi.

Räägime lähemalt ka Ducray toodetest. Mis on nende omapära?

Ducray sai alguse ideest luua šampoon, mis aitaks võidelda ravimitest tingitud kõrvalnähtudega. Kui Pierre Fabre kohtus brändi loonud Albert Ducray’ga, otsustasid nad seda sarja laiendada ka nahahooldusesse. Ducray on kõige meditsiinilisem bränd, mis meil on. Sellel pole ühte kindlat koostisainet, mis oleks kõigis toodetes. Erinevate uuringute ja meditsiiniliste katsete alusel on tõestatud, et tooted on efektiivsed. Ducray on laia valikuga bränd, mis keskendub erinevatel juukse- ja nahaprobleemidele.

Mida soovitaksite juustele ja peanahale?

Vali šampoon peanaha, mitte juuksetüübi järgi. Mõnikord võivad olla juuksejuured rasvased, kuid juukseotsad kuivad. Šampoon on mõeldud peanaha puhastamiseks, nii et seda tuleks panna ainult peanahale, mitte juustesse. Kui loputad selle maha, siis see jõuab automaatselt ka juusteotsteni. Juusteotstesse tuleb panna igapäevase hooldusena palsamit või teha juustele maski, kui soovid sügavamat niisutust. Võib valida nt rasvastele juustele mõeldud šampooni, sest sul on selline peanahk. Otstele võid valida aga hoopis teisest sarjast toote, juhul kui sinu juukseotsad on teist tüüpi. Näiteks niisutav palsam kuivadele juustele.

Mis on ikkagi toonud Ducrayle rahvusvahelise edu?

See, et tooted on efektiivsed ja tõesti aitavad, olgu probleemiks juuste väljalangemine, kõõm, psoriaas või muud nahaporbleemid. Traditsiooniline juuksehooldus keskendub volüümile ja särale, Ducray tegeleb probleemiga. Seni on need kliendid sageli pidanud kasutama ravimeid, nüüd saavad nad abi igapäevasest hooldusest.

 

Seotud postitused
  1. Milline on Sinu juuksetüüp? Milline on Sinu juuksetüüp? Veebruar on Apotheka Beautys iluhoolitsuste kuu. Olen varasemalt kirjutanud nii näonahadiagnostika kui ka hapnikuhoolduse kogemustest. Sel korral käisin Beautys tegemas peanaha- ja juustediagnostikat.
  2. Love is in the hair Love is in the hair Mul on värvitud juuksed ning töötlemine on need aja jooksul minu meelehärmiks suhteliselt õhukeseks muutnud. Et juuksed on kroon, mida me kunagi peast ei võta, vaatan suure hoolega, milliseid hooldustooteid kasutan. Tooted peavad olema juukses?
  3. Juuksehooldus pole pelgalt peapesu Juuksehooldus pole pelgalt peapesu Mõni nädal tagasi käis Eestis René Furtereri koolitaja Diego Perez, kes tutvustas eeterlike õlide kasutamise tähtsust juuksehoolduses ning peamassaaži, mis paneb juuksed vohama.
  4. Riinu sügisesed tootenopped Riinu sügisesed tootenopped Minu sügisesed tootenopped (soovitused) on teie ees. Sügise tulekuga tekib kuidagi tahtmine alustada midagi uut, kasutada midagi uut, proovida midagi uut – olla parem, ilusam, tublim… Kõik on uus!! Õhus on juba aastalõpu pidude hõngu, pidu