Söö ennast ilusamaks!

Söö ennast ilusamaks!

Toitumisnõustaja Riin Reimeri soovitused, mida kasulikku lisada söögikordadele!

Be More kanepiseemned

Kanepiseemned on head valgu allikad, et toetada tervet nahka, küüsi ja juukseid. Kanepiseemnetes leidub omega rasvhappeid, mis toimivad põletiku vastaselt, nahka toetavalt ja ekseeme vähendavalt. Lisaks leidub kanepiseemnetes kiudaineid, rauda ja tsinki, mis muudavad sind veelgi ilusamaks.

Be More toorkakao pulber

Uuringud väidavad, et peale igapäevast toorkakao tarbimist 6-12 ndl jooksul, on tulemuseks tugevam ja niisutatum nahk.

Samuti on leitud, et süües 20 grammi kõrge antioksüdantide sisaldusega šokolaadi päevas, tõuseb naha vastupanu UV kiirgusele 2 korda. Seega kakao hea mõju nahale ja kortsude vähenemisele on lausa teaduslikult tõestatud.

Vesi

70 protsenti meie keha massist moodustab vesi. Sama protsent vett leidub ka meie nahas. Vee puudus vallandab stressihormoone, mis omakorda soodustab põletikke. Vesi on oluline komponent meie keha funktsioonides. Vett on vaja metabolismi protsessides, toitainete imendumisel, detoksifikatsioonis, vereringes ja termoregulatsioonis.

Be More Kollageen

Kollageen on kehas kõige rikkalikumalt esinev valk. Hea uudis on, et keha ise toodab kollageeni. Kahjuks alates 25 eluaastast kollageeni tootmine kehas väheneb. Kollageeni tootmist pärsivad ka elustiili harjumused - näiteks suitsetamine, liigne päevitamine ja ebatervislik toitumine. Kollageeni vähenedes hakkavad ilmnema kortsud, nahk lõtvub ja võivad tekkida isegi liigesevalud. Seega tasuks lisada kollageenipulbrit oma toidukordadele!

Be More spirulina pulber

Spirulina on vetikaline, milles leidub taimset valku, klorofülli, vitamiine ja mineraale. Spirulina on väga hea tervisetoode, olles suurepäraseks toitainete allikaks ka küüntele ja nahale. Selles vetikalises leidub unikaalset aminohapet glütsiin, mis on kollageeni tootmise peamine komponent. Spirulinas leiduv jood toetab kilpnäärme tööd.

Riinu lemmiksmuuti retsept

  • 1 küpse banaan
  • 1 kl taimset piima
  • 1 spl naturaalset maapähklivõid (ainus koostisosa on maapähkel)
  • 1 spl Be More Be Fit supertoidu pulbrit
  • Peotäis Härmavilja külmutatud maasikaid

Blenderda kõik üheks maitsvaks smuutiks.

 

 

Seotud postitused
  1. Riin Reimeriga toitumisest, suhkrusõltuvusest ja kaalulangetamisest. Riin Reimeriga toitumisest, suhkrusõltuvusest ja kaalulangetamisest. Riinul on erakordne amet. Tema kireks on aidata kujundada tervisliku toitumise elustiili. Riin ei usu kiirdieetidesse, vaid teadlikku toitumisse – et õigid valikuid teha, on vaja teadmisi. Riin on õppinud toitumisnõustamist Annely Sootsi Tervise