Taimede vägi ja teaduse tarkus

Taimede vägi ja teaduse tarkus

Kahe väikese lapse ema Ave, kel on väga kuiv nahk ning kes on kimpus olnud ka dermatiidiga, avastas enda jaoks üsna ootamatult Jowaé brändi. Nüüd jagab ta kasutuskogemusi, millistest toodetest tema tundlik nahk on sügistalvel iseäranis head kosutust saanud.

Jowaé bränd sündis vajadusest taastada naha tasakaal ning sai nime inspireerituna koreakeelsest sõnast „harmoonia“. Prantsuse-Korea koostöös alguse saanud dermatoloogilised nahahooldustooted kombineerivad Korea traditsiooniliste ravimtaimede väe Prantsuse pikaaegse kogemuse ja uusimate tehnoloogiatega. Ühtlasi on Jowaé pikki ja keerukaid Korea ilurituaale mugavamaks muutnud, et pakkuda nende unikaalsust, tõhusust ja võlu ka läänemaailma naistele.

Loomulikkust rõhutades

„Jalutasin Ülemiste kaubanduskeskuses ning astusin sisse uude Apotheka Beauty poodi, mis müüb apteegikosmeetikat,“ räägib Ave enda loo Jowaé nahahooldustoodeteni jõudmisest. „Täpselt ei teadnudki, mida otsisin – tahtsin lihtsalt midagi uut proovida. Rääkisime klienditeenindajaga mu naha eripäradest ning ta tutvustas erinevaid apteegikosmeetika brände. Mu näonahk on väga kuiv ja tundlik ning aeg-ajalt ägeneb ka dermatiit, kuid ootasin siiski midagi naiselikku ja õrna. Soovisin, et toodetel oleks ka tagasihoidlik lõhn.“ Jowaé vastas kõikidele kriteeriumitele!

Tänaseks juba mitmeid Jowaé sarja tooteid proovinuna oskab Ave välja tuua brändi erilisuse. „Nimetaksin kolm märksõna: fütokosmeetika, paljuräägitud Korea traditsioonid ja antioksüdandid,“ jätkab naine. „Kõik Jowaé tooted sisaldavad antioksüdante, mis pärinevad ühelt sukulentselt ravimtaimelt – katus-mägisibulalt. Neid antioksüdante nimetatakse Lumifenoolideks. Lisaks neile on kasutatud toodetes ka Korea traditsioonilisi taimi ja ravimtaimi, mis on tuntud oma nahale kasulike omaduste poolest.“ Kuna Ave jumestab end väga minimaalselt, haakub tema olemusega hästi Jowaé põhimõte rõhutada just oma loomulikku ilu ja sära ning toetada naha enda harmooniat.

Mitsellaarsed puhastajad ja tõhusad seerumid

Igapäevaselt kasutab Ave Jowaé pojengiekstraktiga puhastustoodete sarjast mitsellaarset puhastusvett. „Selle meeldivalt õrnalõhnalise näopesuga on mõnus oma hommikuid alustada, kuid miks mitte ka keset päeva näo värskenduseks kasutada, kui pale on puudrivaba,“ räägib Ave. „Neil päevil, mil olen meigitud, kasutan puhastamiseks ja jumestuse eemaldamiseks sama sarja rahustavat puhastuspiima või mitsellaarpuhastusvahtu, olenevalt tujust. Tavaliselt valin puhastuspiima, kui lähen kohe ka duši alla. Kui enam üle keha pesema ei lähe, kasutan pigem vahtu.“ Oma kaasale, kel on rasusem nahk, ostis Ave lootoslillega sarjast puhastava pesemisgeeli. „Aeg-ajalt armastan seda duši all käies kasutada ka ise,“ muigab naine.

Mitsellaar puhastusvesi 200ml

Jowaé rikkalikust valikust on Ave leidnud teisigi lemmikuid. „Number üks toode minu jaoks on noorendav detox-ööseerum, mis sisaldab fermenteeritud musta teed,“ toob ta välja. „Minu kapriissele nahale on see seerum justkui loodud! Hommikul ärgates on näonahk klaar ja niisutatud ning tunne jääb värske.“ Plusspunktid annab Ave praktilisele pumbaga pudelile, tänu millele kulub seerumit väga vähe. „Kasutan seda üle öö,“ lisab ta. „Päevaks kannan näole päevakreemi asemel valge teega jumet korrigeeriva seerumi, millest täiesti piisab mu kuivale nahale. Selle lõhn on meeldivalt õrn, seerum imendub kiirelt ning nahk jääb siidine ja särav.“ Viimati mainitu tõttu ei tekigi soovi kanda nahale puudrit, kui just pole vaja varjata SOS-olukordi, mida ka vahel ette tuleb... „Lisaks neile kahele seerumile kasutan näonaha ergutuseks ka kumkvaadiga sarjast vitamiinirikast energiat andvat niisutavat geeli,“ täiendab Ave. „Seda just neil päevil, mil tunnen end rohkem väsinuna.“ Ööseks sobib juurde sama sarja vitamiinirikas taastav ja niisutav öökreem-mask. „Need neli toodet ongi suured lemmikud, toimides mu nahale tõhusalt,“ võtab Ave teema kokku.

Vitamiinirikas taastav niisutav öökreem-mask 40ml

Kosutust talvest kuivale nahale

Tänu dermatiidile kalduvale kuivale nahale peab Ave jälgima sedagi, milliseid kehahooldustooteid kasutada. „Oma dermatiidiga kehapiirkondi kosutan Aasia vesinaba sisaldava rahustava ja hooldava palsamiga,“ jagab Ave. „See on heaks hoolduseks ka kuivadele ja ketendavatele küünarnukkidele, sest palsam rahustab kergelt ärritunud nahka ja muudab selle pehmeks.“ Kuna palsam sobib kogu perele, kasutab Ave seda ka oma laste näol ja kehal – juba praeguste jahedate ja niiskete ilmadega õue minnes saavad põsed palsamikihi peale! „Üle keha kasutan aga bambuseveega sarjast kaitsvat ja niisutavat palsamit,“ jätkab Ave. „Tõsi küll, selle soetamisel olin veidi skeptiline, sest tekstuur tundus väga tummine, kuid nahale kandes see lausa sulandus sisse. Ja nahk kiidab!“

Et talvele vastu liikudes vajab nahk veidi enam hoolt, on Ave külmemateks ja tuulisemateks perioodideks kasutusse võtnud Jowaé kameeliaõliga sarja. „Kätel kasutan toitvat kreemi kätele ja küüntele ning huultel sama sarja huulepalsamit,“ toob Ave välja. „Kui näonahk on eriti kuiv või lähen nädalavahetusel pikemaks ajaks õue, kreemitan enne väljaminekut nahka toitva kreemiga kuivale nahale. See imendub kiirelt ja toodet kulub vähe.“

Kui Jowaé valikust peaks nimetama ühe toote, mida kõigil proovida soovitaks, Ave ei kõhkle: „Selleks on kahtlemata Jowaé noorendav detox-ööseerum fermenteeritud musta teega – jumalik!“

Noorendav detox ööseerum 30ml