When in doubt, wear red!

When in doubt, wear red!

Kaks nädalat tagasi kirjutasin teile sellest, kuidas filmisime Apotheka Beauty’le videoõpetusi erinevate meigilook’ide saavutamiseks. Meigikunstnik Marii Lotta lasi oma võlupintslitel käia ning võtsime filmilindile klassikalise, naturaalse, piduliku ja sügisese femme fatale’i meigi. 

Klassikalise meigi videot ja meigitooteid olen teile tutvustanud, aga et sügis on täies hoos, oleks aeg ka sügise meigitrendidest rääkida.

Pean ausalt tunnistama, et ise ennast meikides piirdun pigem kerge jumestusega, ent sügistuulte saabudes avastan ikka ja jälle, et ploomivärvi ja erineva punase varjundiga huulepulgad on üks lihtsamaid viise, kuidas välimusele pidulikkust lisada. Sügisel toimub nii palju üritusi ning videos kasutatud Dr. Hauschka ploomikarva huulepulk Hollyhock on mul mitmel korral kasutust leidnud. Oleme harjunud huulepulka kasutama õhtustel pidulikumal üritustel, ent tegelikult võib ka argipäeva punaste huultega vürtsitada.

Keegi ütles kunagi, et kui naisel on paha tuju, siis las naine värvib oma huuled punaseks. Juhtus nii, et kord sõbrannaga Pariisis olles polnud tujul midagi viga, kuid hoopis linna vibe tagas selle, et alustasime igat päeva värvitud huultega kohvikus croissant’i süües ja kohvi juues. Ise naersime, et pole vist elus hommikul kell 9 huuli erkpunaseks või ploomilillaks värvinud.

Kui suvel on minu lemmikuks päikesepuuder, mis toob esile päikesest paitatud naha, pannes selle eriliselt särama, siis päevituse kuludes on erksavärviline huulepulk tõeline elupäästja. Suurema osa aastast oleme ju kõik pigem kahvatud ja punased huuled mõjuvad heledal nahal vägagi pilkupüüdvalt. Üks mu sõbranna, keda isekeskis Meganiks kutsume, on pigem heleda nahatooniga, aga suur tumedate huulepulkade austaja. Nii näeb ta alati sama võluv välja kui Megan Fox ise, kes on samuti tuntud julgete huulevärvide kasutajana. Maailmanimedest rääkides võib tuua näiteks, et ka muidu pigem tütarlapselik Taylor Swift armastab punaseid huulevärve, mille abil saab ta end punase vaiba üritustel naiselikumast küljest näidata. Huulte punaseks värvimisel tuleb küll arvestada, et huulevärvi tuleb aeg-ajalt õhtu jooksul korrigeerida, kuid kogu see vaev on seda väärt. Nagu kõrged kontsad, annavad ka värvitud huuled naisele enesekindlust juurde.

Minu asendamatu ilutoode meigikotis on tumedaid silmaaluseid kattev peitekreem. Femme fatale look’i puhul kasutas Marii Dr. Hauschka valgustpeegeldavat pliiatsit Translucent, mis kattis hõlpsasti ära magamata unetundide jäljed.

Suitsusilm haarab alati teiste tähelepanu ja muudab kandja pilgu põnevalt salapäraseks. Veel mõned aastad tagasi olin veendunud, et lainerijoon minule ei sobi. Nüüd on see mulle aga meeldima hakanud. Ostsin hiljuti oma elu esimese laineri – BioNike Color Skyliner silmalaineri ning kasutan seda esinemistel või peoõhtutel päris tihti.

Ehkki tundusin endale tavapärasest tugevama meigiga esialgu peeglist vaadates võõras, läksin õhtul sama meigiga sõpradega välja. Pean tunnistama, et sain hulga komplimente, ja olgem ausad – kes meist ei tahaks femme fatale olla?

Videos kasutatud tooted: 

Seotud postitused
  1. Apotheka Beauty videoõpetused Apotheka Beauty videoõpetused Mõni aeg tagasi salvestasime Apotheka Beauty videoõpetusi. Eestikeeli tähendab see seda, et filmisime üles, kuidas teha erinevat stiili meike, kuidas on õige nägu kreemitada-puhastada.
  2. Nihao, Peking! Nihao, Peking! Ma pole suurem asi sügisefänn ja nii püüan juba mitmendat aastat sügiskaamost reisimisega leevendada. Seekord viis lennureis mind Pekingisse, kus ootasid ees mu head sõbrad, kes juba kolmandat aastat Hiinas elavad. Kuna Peking on üks maailma s
  3. Love is in the hair Love is in the hair Mul on värvitud juuksed ning töötlemine on need aja jooksul minu meelehärmiks suhteliselt õhukeseks muutnud. Et juuksed on kroon, mida me kunagi peast ei võta, vaatan suure hoolega, milliseid hooldustooteid kasutan. Tooted peavad olema juukses?
Tootesoovitused