89% hapnikku palun!

89% hapnikku palun!

Veebruar on Apotheka Beautys iluhoolitsuste kuu. Apotheka Beauty on ainus ilupood, kus saab teha nii pea- ja näonahadiagnostikat, kõrvaauke, hammaste valgendamist kui ka hapnikuhooldust. Viimasest nüüd pikemalt.

Näonaha hapnikuhooldus kujutab endast protsessi, mille käigus naharakud rikastatakse hapnikuga. Selleks kasutatakse O₂-energiatehnoloogiat, mis suurendab hapniku kogust rakkudes. See aktiveerib naha funktsioone, silub ja niisutab nahka. Hapnikuga rikastatud näohooldused aitavad võidelda vananemismärkidega, mis on tingitud hapniku kehvast liikumisest nahaalustest kapillaaridest naha pealmise kihini.

Hooldus algab sellest, et koolitatud iluteenindaja puhastab ja koorib näonaha, et seerum ja kreemid saaksid paremini imenduda. Seejärel kantakse nahale seerum ja lastakse väikese puhurilaadse püstoliga näole esimene kogus hapnikku. Esimene hapnikuga rikastamine kestab viis minutit. Järgmine etapp on näonaha kreemitamine. Nahale kantakse veel üht seerumit ja näokreemi. Pärast seda kantakse nahale veel üks kogus hapnikku.

Protseduur ei ole valulik. Tegemist ei ole süstimise ega muu sellisega. Puhast hapnikku justkui puhutakse aparaadist näole. Näole kantavas õhus on 89% puhast hapnikku, mida on mitu korda rohkem kui tavapärases õhus. 

Protseduuri tulemus peaks olema koheselt nähtav. Olin alguses skeptiline ja seega oli minu üllatus suur, kui pärast 25-minutilist protseduuri peeglisse vaadates säravat nägu nägin. Tõesti – nahk oli palju säravam, värskem ja erksam. Magamata unetunnid olid näost justkui võluväel pühitud!

Hapnikuhoolduse kohta leiad rohkem infot apothekabeauty.ee lehelt, kus on võimalik ka sellele ja mitmetele teistele hoolitsustele registreeruda. Hapnikuhoolduse hind on 30 eurot. Aega võtab see veidi alla poole tunni ja tulemus on koheselt nähtav. Money well spent!


Vahetult pärast hapnikuhooldust.

*Protseduuri fotode autor: Andres Raudjalg

Seotud postitused
  1. Tervise puudutusega ilust Tervise puudutusega ilust Sel sügisel jõuab Eesti turule uus ilupood – Apotheka Beauty. See on andnud supervõimaluse näha kõrvalt, kuidas käib ühe brändi loomine.
  2. Glamuur koduõuel Glamuur koduõuel Aeg möödub lausa pead pööritama paneva kiirusega. Tundub uskumatu, et põhimõtteliselt ainult kaks kuud veel ja ongi aasta läbi. Enne seda on siiski toimumas veel palju põnevat. Aga kõigest õiges järjekorras.
  3. Apotheka Beauty on avatud! Apotheka Beauty on avatud! Möödunud nädal oli väga sündmusterohke. Hulganisti proove, asjaajamisi, kolm esinemist ja eelmise nädala tippsündmus – Apotheka Beauty avamine. Et olen viimased pool aastat saanud kõrvalt näha, kuidas ühe uue brändi ja poe loomine käib,
  4. Ilu päästab päeva – tasuta ilulõunatest Ilu päästab päeva – tasuta ilulõunatest Olen teiega jaganud oma kogemusi uue Apotheka Beauty ilupoe osas. Rikkaliku kaubavaliku kõrval on siin saadaval ka mitmed põnevad iluteenused, mis võimaldavad oma iluolukorrast rohkem teada saada ja ennast veelgi kaunimaks teha. See on esimene ilu