Kuidas saavutada miljoni dollari naeratus?

Kuidas saavutada miljoni dollari naeratus?

Mina olen Karin, Apotheka Beauty online-mänedžer. Veebruar on Apotheka Beautys iluhoolitsuste kuu. Meie juures on võimalik katsetada järgmisi teenuseid: nahadiagnostika, peanahadiagnostika, hapnikuhooldus, kõrvade augustamine ja hammaste valgendamine. Viimase proovisin ka ise järele.

Olin põnevil hambavalgendusprotseduuri ees, kuna seni olen hambaarsti juures käinud ainult pärlipesu tegemas ja kunagi kasutanud ka Crest hambavalgendusplaastreid, mis küll tegid hambad natuke liiga tundlikuks. Enne protseduuri algust tuvastasime, et mu hambad on tegelikult juba loomulikult üsna heledat tooni – hambakaardi järgi 4. tulemus kõige heledamast hambanäidisest. Otsustasime veelgi parema tulemuse saavutamiseks 3x15 minutit kestva protseduuri kasuks (see on ka maksimaalne aeg). Hoolitsuse läbiviija kandis kõigil neil kordadel hambavalgendusgeeli hambakapale ja seejärel hoidsin neid 15 minutit lambi all suus. Minu enda meelest oli juba teisel korral tulemust peeglist näha. Tegime aga hammaste valgendamist veel ka kolmandal korral. Protseduurijärgselt hambakaardiga tulemust võrreldes avastasime, et olime mu seni juba üsna valged hambad saanud lausa kahe tooni võrra valgemaks! Hambad olid pärast protseduuri küll kergelt tundlikud, kuid mitte nii nagu hambavalgendusplaastritega. Hammaste tundlikkus kadus juba poole päeva pärast ega kimbutanud mind ka järgmistel päevadel.

Usun, et märgatav vahe ja tulemus võib olla veelgi parem neil, kelle algne hammaste toon ulatub teise hambakaardi otsa. Soovitan kõigil tulla protseduuri ise kogema! 

Mis puudutab aga hammaste igapäevast hooldust, siis olen seni olnud suur Sensodyne'i  austaja. Eriti meeldib mulle Pronamel hambapasta, mis kaitseb hambaid hapete põhjustatud erosiooni eest. Mulle väga meeldivad värskust andvad mündiga suuhooldusvahendid. Apotheka Beautyst tundub põnev MARVIS hambasari, kus on esindatud erinevat tüüpi mündid. Plaanin neid kindlasti proovida. Lisaks Sensodyne'ile olen vahelduseks ostnud aktiivsöega hambapastat. Pärast hammaste valgendamist soovitati mulle ka mitmeid hambapastasid, mis aitavad valget tulemust hoida ja on mõeldud just hammaste valgenduse seisukohast igapäevaseks hooldusvahendiks. Apotheka Beauty valikust leiab näiteks Blanx Med valgendava sarja, Rocsi Fresh Mint hambapasta ja Curaproxi sarja.

Särav naeratus aitab sisemisel õnnetundel veelgi paremini välja paista. Hoolitsegem oma hammaste eest!

Seotud postitused
  1. 89% hapnikku palun! 89% hapnikku palun! Veebruar on Apotheka Beautys iluhoolitsuste kuu. Apotheka Beauty on ainus ilupood, kus saab teha nii pea- ja näonahadiagnostikat, kõrvaauke, hammaste valgendamist kui ka hapnikuhooldust. Viimasest nüüd pikemalt.
  2. Milline on Sinu juuksetüüp? Milline on Sinu juuksetüüp? Veebruar on Apotheka Beautys iluhoolitsuste kuu. Olen varasemalt kirjutanud nii näonahadiagnostika kui ka hapnikuhoolduse kogemustest. Sel korral käisin Beautys tegemas peanaha- ja juustediagnostikat.