Minu ilu saladus blogi


 • Pühad vannitoas

  Pühad vannitoas

  Detsembrikuises virvarris hakkan mingil hetkel unistama puhkusest. Ja ma ei mõtle siinkohal palme ja merd, vaid kojuminekut ja oma perekonda. Mul on maailma kõige lahedam perekond ja nii naudin nendega koosolemist väga. Kuigi meie seltskond on geniaalne, on tore pärast hoogsat söömingut, nalju ja kingitusi uks enda järel kinni panna ja veidi aega ka iseendale võtta. Ja siinkohal pean silmas põdraga kampsunit, pidžaamat, aasta jagu ette ostetud raamatuid (no et kunagi loen) ja televiisorit. Et olen tööalaselt seotud iluvaldkonnaga, on paari kuu jooksul kogunenud mu lauale kõikvõimalikke imelisi potsikuid-totsikuid, mis kõik katsetamist ootavad. Seega võib juhtuda, et veedan sel korral arvestatava osa pühadest vannitoas.

  Loe edasi...
 • Kingi aega ja ilu!

  Kingi aega ja ilu!

  Käes on aasta kõige ilusam aeg – jõulud. Tean, et paljudele on see üks stressirohkemaid aegu, kuid mina naudin oma kiiret esinemisgraafikut ja jõuludega seotud asjatoiminguid, ka jõuluostusid.

  Loe edasi...
 • Minu elu soundtrack

  Minu elu soundtrack

  Minu elu kulgeb 24/7 muusika saatel. Õppisin Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias, loengutest vabal ajal harjutasin pilli, õpetasin muusikat ja pillimängu, käisin nädalavahetustel esinemas. Kui veel aega üle jäi (sest eriti ei jäänud), käisin ikka mõnel kontserdil. Ja kui punktist A punkti B minekuks kõrvaklapid kadunud olid, oli meel must. Kuidas sa kõnnid tühja, ilma muusikata.

  Loe edasi...
 • Et kotid mu silmade all oleks ainult Chanel...

  Et kotid mu silmade all oleks ainult Chanel...

  Olen mõnes varasemaski postituses maininud, et võitlen tumedate silmaalustega. Lugu on lihtne: elutempo on kiire ning hommikud algavad vara. Piisab juba ühest magamata ööst ja tagajärjed on kõigile silmaga näha. Mäletan, et kui tegin keskkooli ajal üht oma esimestest teatritöödest, siis olin mõnda aega magamata. Kotid mu silmade all ei olnud mitte ainult Chanel, vaid Chanel, Prada ja Louis Vuitton kõik kokku ja korraga. 

  Loe edasi...
 • Apotheka Beauty on avatud!

  Apotheka Beauty on avatud!


  Möödunud nädal oli väga sündmusterohke. Hulganisti proove, asjaajamisi, kolm esinemist ja eelmise nädala tippsündmus – Apotheka Beauty avamine. Et olen viimased pool aastat saanud kõrvalt näha, kuidas ühe uue brändi ja poe loomine käib, ootasin T1 Mall of Tallinna avamist pikisilmi, sest just seal avati ka Apotheka Beauty esinduspood. 

  Loe edasi...
 • Korea ilurituaal: puhasta, valmista ette, aktiveeri, korrigeeri.

  Korea ilurituaal: puhasta, valmista ette, aktiveeri, korrigeeri.

  Nagu ka juba eelmises postituses kirjutasin, lendab aeg linnutiivul. See kõik on tingitud kiirest elutempost. Mulle isiklikult meeldib virvarris keerelda ja tunnistan, et eelistan ringi sahmimist lakke vahtimisele. Sellegipoolest oleme kõik inimesed ja mingil hetkel tikub ikkagi väsimus ligi. See aga paistab alati näost välja.

  Olen sel sügisel teinud tutvust Eesti turul uue, Jowaé brändi toodetega. Brändi nimi on saanud inspiratsiooni koreakeelsest sõnast, mis tähendab „harmooniat“. Tegemist on Prantsuse-Korea koostöös sündinud nahahooldustoodetega, kus Korea traditsiooniliste ja ravimtaimede jõud on ühendatud Prantsuse pikaaegse kogemuse ja uusimate tehnoloogiatega. Ehk teisisõnu on pikad ja keerukad Korea ilurituaalid muudetud veidi mugavamaks, et pakkuda nende unikaalsust ja tõhusust ka läänemaailma naistele. Jowaé tooted ei sisalda parabeene, fenoksüetanoole, mineraalõlisid, silikoone, loomset päritolu koostisosi (peale kolme toote, mis sisaldavad mesilasvaha) ega sünteetilisi värvaineid. 

  Loe edasi...
 • Glamuur koduõuel

  Glamuur koduõuel

  Aeg möödub lausa pead pööritama paneva kiirusega. Tundub uskumatu, et põhimõtteliselt ainult kaks kuud veel ja ongi aasta läbi. Enne seda on siiski toimumas veel palju põnevat. Aga kõigest õiges järjekorras.

  Loe edasi...
 • When in doubt, wear red!

  When in doubt, wear red!

  Kaks nädalat tagasi kirjutasin teile sellest, kuidas filmisime Apotheka Beauty’le videoõpetusi erinevate meigilook’ide saavutamiseks. Meigikunstnik Marii Lotta lasi oma võlupintslitel käia ning võtsime filmilindile klassikalise, naturaalse, piduliku ja sügisese femme fatale’i meigi. 

  Loe edasi...
 • Nihao, Peking!

  Nihao, Peking!

  Ma pole suurem asi sügisefänn ja nii püüan juba mitmendat aastat sügiskaamost reisimisega leevendada. Seekord viis lennureis mind Pekingisse, kus ootasid ees mu head sõbrad, kes juba kolmandat aastat Hiinas elavad. Kuna Peking on üks maailma suurema õhusaastatusega linnasid, oli see hea võimalus testida nii Aasias kui ka Apotheka Beautys pakutavat iluarsenali.

  Loe edasi...
 • Apotheka Beauty videoõpetused

  Apotheka Beauty videoõpetused

  Mõni aeg tagasi salvestasime Apotheka Beauty videoõpetusi. Eestikeeli tähendab see seda, et filmisime üles, kuidas teha erinevat stiili meike, kuidas on õige nägu kreemitada-puhastada.

  Loe edasi...
Page