Minu ilu saladus blogi


 • Kuidas saavutada miljoni dollari naeratus?

  Kuidas saavutada miljoni dollari naeratus?

  Mina olen Karin, Apotheka Beauty online-mänedžer. Veebruar on Apotheka Beautys iluhoolitsuste kuu. Meie juures on võimalik katsetada järgmisi teenuseid: nahadiagnostika, peanahadiagnostika, hapnikuhooldus, kõrvade augustamine ja hammaste valgendamine. Viimase proovisin ka ise järele.

  Loe edasi...
 • Kevade oodatum ilu-uudis!

  Kevade oodatum ilu-uudis!

  Kauaoodatud Apotheka Beauty Beauty Box on nüüd kohal! Oleme pannud kokku unikaalse valiku tooteid, et huvilised saaksid proovida uusi lahedaid ilubrände, taasavastada vanu klassikuid ja leida oma lemmikud. Karp on saadaval nii meie e-poes apothekabeauty.ee kui ka meie T1 kaubanduskeskuse kaupluses. Kaunis karbike on saadaval ülisoodsa hinnaga 29.99€, et proovimine oleks võimalikult soodne. Karbi tegelik väärtus on üle 80€! Nii on see suurepärane kingiidee sõbrannale, emale või iseendale. Võid kindel olla, et kingi saaja leiab valikust põnevaid uusi ilulemmikuid, millest tal seni aimu ei olnud. 

  Loe edasi...
 • Apotheka Beauty on avatud!

  Apotheka Beauty on avatud!


  Möödunud nädal oli väga sündmusterohke. Hulganisti proove, asjaajamisi, kolm esinemist ja eelmise nädala tippsündmus – Apotheka Beauty avamine. Et olen viimased pool aastat saanud kõrvalt näha, kuidas ühe uue brändi ja poe loomine käib, ootasin T1 Mall of Tallinna avamist pikisilmi, sest just seal avati ka Apotheka Beauty esinduspood. 

  Loe edasi...
 • Prantslannade ilusaladuste jälil

  Prantslannade ilusaladuste jälil

  Naised üle ilma on juba sajandeid üritanud toimida nagu imekaunid prantslannad, kes näevad pea alati täiuslikud välja. Pane nüüd Edith Piaf taustaks mängima, kalla endale klaasike punast veini ja õpi selgeks mõned trikid, mida prantslannad kasutavad, et nende nahk säraks ja kiharad tuules kaunilt lendleks.

  Loe edasi...
 • Milline on Sinu juuksetüüp?

  Milline on Sinu juuksetüüp?

  Veebruar on Apotheka Beautys iluhoolitsuste kuu. Olen varasemalt kirjutanud nii näonahadiagnostika kui ka hapnikuhoolduse kogemustest. Sel korral käisin Beautys tegemas peanaha- ja juustediagnostikat.

  Loe edasi...
 • Vannitoajutud Riinuga: „On kosmeetikat, mida läheb vaja ka üksikul saarel!”

  Vannitoajutud Riinuga: „On kosmeetikat, mida läheb vaja ka üksikul saarel!”

  Märts on käes ja koos lume sulamisega hiilib ligi ka kevadootus. Piilume Apotheka Beauty ärijuhi Riin Lipliku uusi ilulemmikuid ning kuulame ilumaailma insaideri nippe, kuidas keha ja vaim algavaks kevadeks valmis panna.

  Loe edasi...
 • Miks unistame vannist, aga käime duši all?

  Miks unistame vannist, aga käime duši all?

  Meil kõigil on võimalus muuta iga päev oma elus veidi paremaks. Õnn peitub ka väikestes detailides, olgu see siis erilise parfüümi kandmine, vanniskäik või luksuslik kehahooldus. Pole tegelikult mingit õigustust sellele, et unistame küünaldest ja vannist, aga käime tegelikult duši all. Minu vannitoarituaalid muutuvad aja jooksul üha pikemaks, sest uusi põnevaid tooteid, mida katsetada, tuleb järjest juurde. Toon siin välja need, mida võiksin lausa pimesi soovitada.

  Loe edasi...
 • Love is in the hair

  Love is in the hair

  Mul on värvitud juuksed ning töötlemine on need aja jooksul minu meelehärmiks suhteliselt õhukeseks muutnud. Et juuksed on kroon, mida me kunagi peast ei võta, vaatan suure hoolega, milliseid hooldustooteid kasutan. Tooted peavad olema juuksesõbralikud, sulfaadivabad ja kvaliteetsed. Juuksur Karel Oja on mind õpetanud, et šampoon tuleb valida peanaha, palsam aga juuste järgi. Hooldustoodete valikul lähtungi tema õpetussõnadest.

  Loe edasi...
 • Ilu-uudised, mida pead proovima!

  Ilu-uudised, mida pead proovima!

  Tere!

  Mina olen Riin. Iluvaldkonnas töötades ei saa uutest ilutoodetest üle ega ümber ja hinnangu andmiseks katsetan suurema osa ilutoodetest ikka omal nahal ära. Jagan ka teiega oma viimaseid ilulemmikuid.

  Loe edasi...
 • Näopuhastuse ja -kreemitamise ABC

  Näopuhastuse ja -kreemitamise ABC

  Ilus ja särav näonahk saab alguse õigest näohooldusest. Olen rangelt pidanud kinni reeglist, et meigiga magama minna ei tohi. Samuti teen meigivabasid päevi, ent pean ka siis kinni reeglist, et õhtul tuleb nägu sellegipoolest puhastada.

  Loe edasi...
Page