Minu ilu saladus blogi


 • ISDIN ulatab abikäe probleemsele nahale

  ISDIN ulatab abikäe probleemsele nahale

  ISDIN on pikaaegse teadusuuringute kogemusega Hispaania dermakosmeetika bränd aastast 1975, mille tootevalikust leiab tooteid nii nahaprobleemide leevendamiseks, ennetamiseks kui ka hoolduseks. Eraldi tooted on näiteks ka aknele, psoriaasile, atoopilisele nahale, diabeedikute nahale ja päikeseallergiaga nahale. Lisaks lai valik päikesekaitsetooteid, suuhoolduse tooteid ja iluampulle.

  Loe edasi...
 • Allergik leiab sobiva kosmeetika apteegist

  Allergik leiab sobiva kosmeetika apteegist

  Kosmeetikatooted, alates šampoonist ja nahahooldusvahenditest ning lõpetades parfüümiga, on kujunenud meie argielu osaks, mis panevad meid end enesekindlalt tundma. Ent paljude inimeste jaoks ei ole see niisama lihtne. Hinnanguliselt kümnendikul maailma elanikkonnast esineb mõne kosmeetikatoote suhtes allergia.

  Loe edasi...
 • Enesekindlalt suvele vastu!

  Enesekindlalt suvele vastu!

  Päikesevalgus tõstab tuju ja sääred välguvad kelmikalt suvekleidi alt ning varbad naudivad esimesi päikesekiiri. Seega on õige aeg hakata valmistama oma keha, jalgu ning küüsi suveks ette. Apotheka Beauty ilukonsultandid jagavad kasulikke näpunäiteid, millest alustada ning milliseid tooteid kasutada.

  Loe edasi...
 • Prantsuse kosmeetika – Prantsuse naiste loomuliku ilu saladus peitub apteegikosmeetikas

  Prantsuse kosmeetika – Prantsuse naiste loomuliku ilu saladus peitub apteegikosmeetikas

  Prantsuse naised on tuntud oma hea välimuse poolest ning just Prantsuse naistelt ammutatakse ilumaastikul inspiratsiooni. Prantsuse dekoratiivkosmeetika kultuur on pigem minimalistik ja loomulik, sest nende kosmeetikakotist leiab ainult huulepulga, ripsmetušši ja põsepuna. Prantslannad eelistavad loomulikult säravat nahka, mille saavutamiseks pööratakse suuremat tähelepanu nahahooldustoodetele kui kosmeetikale. Puhastamine, toniseerimine ja niisutamine on igapäevase ilurituaali oluline osa.Prantsuse naised eelistavad suuremjaolt apteegikosmeetikat. Seega on põhjust tutvustada Teile Prantsuse kosmeetika brände ning erinevate brändide kõige populaarsemaid tooteid.

  Loe edasi...
 • Päike ja fotovananemine

  Päike ja fotovananemine

  Suvi on kohe kohe käes ning üha rohkem inimesi otsib oma kosmeetikariiuli tagumisest otsast välja ka päikesekaitsekreemi. Kas teadsid, et oma nahka tuleks päikese eest kaitsa aga aastaringselt? Miks peaks igapäevaselt kasutama päikesekaitsetooteid? Milline on seos päikesekiirguse ja naha vananemise vahel? Mida tähendab fotovananemine?

  Loe edasi...
 • 7 tervise puudutusega kingiideed emale

  7 tervise puudutusega kingiideed emale

  Lähenemas on üks aasta erilisem päev – emadepäev. Meelespidamist väärivad emad muidugi aastaringselt, aga olgu see üks päev siiski erilisem kui teised ja tunnustame südamest meie armsaid emasid, vanaemasid ja vanavanaemasid. Täname kõiki emasid nende tingimusteta armastuse, hoolivuse ja kannatlikkuse eest. Kui soovid teha oma emale või vanaemale tervise puudutusega kingitust, siis oled jõudnud õigesse kohta. Teame kui keeruline on leida just see õige meelehea, seega oleme tulnud Teile sammukese vastu ning pakume omalt poolt välja 7 erinevat tervise puudutusega kingiideed.

  Loe edasi...
 • Apotheka Beauty ilueksperdi ilulemmik: Rene Furterer Complex 5

  Apotheka Beauty ilueksperdi ilulemmik: Rene Furterer Complex 5

  Ilutooteid on ikka lihtsam valida, kui keegi on midagi ära proovinud ja jagab selle kohta oma hinnangut, kasutuskogemust ja soovitusi.

  Loe edasi...
 • Apotheka Beauty ilueksperdi ilulemmik: Avene Physiolift

  Apotheka Beauty ilueksperdi ilulemmik: Avene Physiolift

  Ilutooteid on ikka lihtsam valida, kui keegi on midagi ära proovinud ja jagab selle kohta oma hinnangut, kasutuskogemust ja soovitusi.

  Loe edasi...
 • Mida tähendavad sümbolid kosmeetikapakenditel?

  Mida tähendavad sümbolid kosmeetikapakenditel?

  Igal e-poest või poeriiulilt valitud  kosmeetikatoote purgil, karbil või tuubil on peal väikesed märgised, mida võib-olla esmapilgul polegi märgata, ent mis ütlevad konkreetse toote kohta väga palju. Mida need tähised siis tegelikult tähendavad ja miks nad nii olulised on?

  Loe edasi...
 • Kosmeetik annab nõu: kuidas nahka pärast pikka talve turgutada?

  Kosmeetik annab nõu: kuidas nahka pärast pikka talve turgutada?

  Pika talve järel vajab ka meie nahk rohkem turgutust. Isegi kui hoolitseme näonaha eest igapäevaselt, aitab regulaarne näomaski tegemine puhastamise ja kreemitamise kõrval meie näonahal terve ja kaunina püsida. Kosmeetik-estetist Natalja Baranova selgitab, kuidas näomaski valida ja kasutada ning saavutada särav jume.

  Loe edasi...