Minu ilu saladus blogi


 • Aiatöid tehes ära unusta oma nahahooldust

  Aiatöid tehes ära unusta oma nahahooldust

  Aiatööde kuldaeg on kätte jõudnud ning tõelised aiahoolikud veedavad iga vaba minuti käed mullas. Tulemuseks on imeilus aed, mida kõik naabrid kadestavad, aga milline näeb välja peale sellist pingutust sinu nahk? Apotheka Beauty iluekspert Ede-Ly Täpsi annab nõu, kuidas säilitada aiatöid tehes ilus ja terve välimus.

  Loe edasi...
 • Kaunite juuste saladus

  Kaunite juuste saladus

  Juuste tervis on eelkõige seotud meie organismi üldise seisukorra, eluviiside ja toitumisharjumustega. Seega paljastavad juuksed halastamatult seda, kuivõrd tasakaalustatud ja tervislik on meie toidusedel ning näitavad ka ära, milline on meie stressitase.

  Loe edasi...
 • Kuidas panna oma nahk kevadiselt särama?

  Kuidas panna oma nahk kevadiselt särama?

  Esimeste kevadiste päikesekiirtega hakkavad põhjamaa inimesed üles sulama ning hakkavad pöörama ka suuremat tähelepanu oma välimusele. Esmalt pööratakse oma pilgud peeglisse, kuid see vaatepilt võib olla ehmatav.  Jume on muutunud tuhmiks, eest leiate sinised laigud silmade all ja niisutust vajavad kuivad põsed. Apotheka Beauty tootevalikust leiate erinevaid tooteid, et taastada oma naha värskus ning panna oma jume kevadiselt särama. 

  Loe edasi...
 • C-vitamiin on tõeline kevadekuulutaja

  C-vitamiin on tõeline kevadekuulutaja

  Nahahoolduses võib C-vitamiini lugeda tõeliseks võtmekomponendiks. Õigel kasutamisel aitab see kaotada talvise naha halluse ning uuendab meie nahka. C-vitamiini kasulikkusest räägib meile lähemalt Apotheka Beauty iluekspert Kaisa Kärvet. 

  Loe edasi...
 • Jumestuskunstnik Rebeca Birk jagab oma ilunippe!

  Jumestuskunstnik Rebeca Birk jagab oma ilunippe!

  Olen tegelenud jumestamisega üle viie aasta ning võin julgelt öelda, et minu meigistiil on aastate jooksul palju muutunud. Kui mõned aastad tagasi pakkusin klientidele peamiselt tugevat ja nukulikku glam-jumestust, siis nüüd rõhutan enda töödes üha enam naturaalset ja tervislikku ilu ning eelistan rohkem pehmeid ja loomulikke look’e.

  Loe edasi...
 • Millised pintslid võiksid kuuluda iga naise iluarsenali?

  Millised pintslid võiksid kuuluda iga naise iluarsenali?

  Pintslitega jumestamine võib tunduda tüütu, kuid tegelikult saab nende abil teha korraliku meigi ja päris kindlasti on mitmed sammud nendega lihtsamad. 

  Loe edasi...
 • Naha koorimisest talvel

  Naha koorimisest talvel

  Riin Liplik, Apotheka Beauty ärijuht ja iluekspert

  Väga paljud tooted sisaldavad happeid, mis aitavad nahka puhastada ja sel kiiremini uueneda. Happed aitavad eemaldada naha välimised, kahjustatud kihid, mis omakorda stimuleerib naha uuenemist.

  Loe edasi...
 • Riinu sügisesed tootenopped

  Riinu sügisesed tootenopped

  Minu sügisesed tootenopped (soovitused) on teie ees.

  Sügise tulekuga tekib kuidagi tahtmine alustada midagi uut, kasutada midagi uut, proovida midagi uut – olla parem, ilusam, tublim… Kõik on uus!! Õhus on juba aastalõpu pidude hõngu, pidude saabudes sooviks aga ellu rohkem sära ja soojust. Olengi proovinud taas mõningaid tooteid, millest parimad on teie ees.

  Loe edasi...
 • Alati särava Reet Härmati ilu saladus

  Alati särava Reet Härmati ilu saladus

 • Ilust ja Ölist Reet Härmatiga

  Ilust ja Ölist Reet Härmatiga

  Jumestuskunstnik Reet Härmat tutvustab meile, kuidas sündis 100% öko koostisosadega Eesti bränd Öli Organics.

  Loe edasi...