Minu ilu saladus blogi


 • Kuidas saavutada miljoni dollari naeratus?

  Kuidas saavutada miljoni dollari naeratus?

  Mina olen Karin, Apotheka Beauty online-mänedžer. Veebruar on Apotheka Beautys iluhoolitsuste kuu. Meie juures on võimalik katsetada järgmisi teenuseid: nahadiagnostika, peanahadiagnostika, hapnikuhooldus, kõrvade augustamine ja hammaste valgendamine. Viimase proovisin ka ise järele.

  Loe edasi...
 • 89% hapnikku palun!

  89% hapnikku palun!

  Veebruar on Apotheka Beautys iluhoolitsuste kuu. Apotheka Beauty on ainus ilupood, kus saab teha nii pea- ja näonahadiagnostikat, kõrvaauke, hammaste valgendamist kui ka hapnikuhooldust. Viimasest nüüd pikemalt.

  Loe edasi...
 • Kätele pai

  Kätele pai

  Mu vanaema on öelnud mulle terve elu, et eks ma üks lõunamaa taim ole. Tõepoolest, ma olen kohutavalt külmakartlik. Talvest annavad märku kuivad huuled ja näonahk, külmetavad ja lõhenemiseni kuivad käed. Seega kuuluvad mu talvevarustusse nii huulepalsamid kui ka kätekreemid.

  Loe edasi...
 • Rapuntsel, lase oma juuksed alla!

  Rapuntsel, lase oma juuksed alla!

  Iidsed mütoloogiad räägivad sellest, kuidas naiste juustes peitub vägi ja jõud. Ning väljavalituna on mul pea terve elu olnud need mütoloogias kiidetud pikad juuksed. Kuni 12. eluaastani olid need pulksirged, kuid ühel hommikul olid juuksed laines ja järgmise pesuga see enam maha ei tulnud.

  Loe edasi...
 • 2019. aasta ilumaailmas – kõigi heaolule mõeldes.

  2019. aasta ilumaailmas – kõigi heaolule mõeldes.

  Mood, ilu ja mitmed muudki lifestyle-brändid marsivad ühes suunas – väärtustades keskkonnasäästlikkust, puhtaid ja kvaliteetseid tooraineid ning loomulikkust. Wellbeing on uus elustiil. Ilu toodetakse mitte ainult kliendile, vaid ka keskkonnale ja loomadele mõeldes (cruelty free).

  Loe edasi...
 • Ilu päästab päeva – tasuta ilulõunatest

  Ilu päästab päeva – tasuta ilulõunatest

  Olen teiega jaganud oma kogemusi uue Apotheka Beauty ilupoe osas. Rikkaliku kaubavaliku kõrval on siin saadaval ka mitmed põnevad iluteenused, mis võimaldavad oma iluolukorrast rohkem teada saada ja ennast veelgi kaunimaks teha. See on esimene ilupood, kus on võimalik hambaid valgendadakõrvaauke teha, omal nahal hapnikuhooldust katsetada ning testida pea- ja näonaha seisundit.

  Loe edasi...
 • Uus aasta, uued lubadused

  Uus aasta, uued lubadused

  Mul ei ole tavaks anda uusaastalubadusi. Kui olen otsustanud midagi ära teha, ei vaja ma stardipauguks ilutulestikku ega 1. jaanuari. Kuid pean siiski nõustuma, et uus aasta on hea algus mõnede tervise- ja ilurutiinide juurutamiseks.

  Loe edasi...
 • Üks päev aastas

  Üks päev aastas

  Aastavahetus on niivõrd eriline päev, et selleks ei saa valmis olla. Ma ei tea küll kedagi, kes üritaks südamerahus rutiinis püsida. Tavaline peoriietus ei sobi. Tavaline peomeik ei sobi. See on õhtu, mil ihkame midagi erilist.

  Loe edasi...
 • Pühad vannitoas

  Pühad vannitoas

  Detsembrikuises virvarris hakkan mingil hetkel unistama puhkusest. Ja ma ei mõtle siinkohal palme ja merd, vaid kojuminekut ja oma perekonda. Mul on maailma kõige lahedam perekond ja nii naudin nendega koosolemist väga. Kuigi meie seltskond on geniaalne, on tore pärast hoogsat söömingut, nalju ja kingitusi uks enda järel kinni panna ja veidi aega ka iseendale võtta. Ja siinkohal pean silmas põdraga kampsunit, pidžaamat, aasta jagu ette ostetud raamatuid (no et kunagi loen) ja televiisorit. Et olen tööalaselt seotud iluvaldkonnaga, on paari kuu jooksul kogunenud mu lauale kõikvõimalikke imelisi potsikuid-totsikuid, mis kõik katsetamist ootavad. Seega võib juhtuda, et veedan sel korral arvestatava osa pühadest vannitoas.

  Loe edasi...
 • Kingi aega ja ilu!

  Kingi aega ja ilu!

  Käes on aasta kõige ilusam aeg – jõulud. Tean, et paljudele on see üks stressirohkemaid aegu, kuid mina naudin oma kiiret esinemisgraafikut ja jõuludega seotud asjatoiminguid, ka jõuluostusid.

  Loe edasi...
Page