Minu ilu saladus blogi


 • Fitnessiga tegelev Apotheka turundusspetsialist Riinu jagab ilunippe

  Fitnessiga tegelev Apotheka turundusspetsialist Riinu jagab ilunippe

  Apotheka turundusspetsialist Riinu Vassiljev, kes tegeleb juba kolm aastat aktiivselt fitnessiga ning saavutas sel kevadel nii algajate võistlustel kui ka Eesti Karikavõistlusel kulturismis ja fitnessis suurepäraseid tulemusi, jagab meiega oma ilunippe.

  Loe edasi...
 • Juuksehooldus pole pelgalt peapesu

  Juuksehooldus pole pelgalt peapesu

  Mõni nädal tagasi käis Eestis René Furtereri koolitaja Diego Perez, kes tutvustas eeterlike õlide kasutamise tähtsust juuksehoolduses ning peamassaaži, mis paneb juuksed vohama.

  Loe edasi...
 • Probleemse peanaha ja ketendava keha hooldus Apotheka Beautyst

  Probleemse peanaha ja ketendava keha hooldus Apotheka Beautyst

  Sel kevadel külastas Apotheka Beautyt Pierre Fabre'i rahvusvaheline koolitaja Perrine Frick. Rääkisime temaga looduse väega Prantsuse sarjadest Ducray ja A-Derma.

  Loe edasi...
 • Rootsi edulugu Idun Minerals

  Rootsi edulugu Idun Minerals

  Sel kevadel käis Eestis Rootsi mineraalkosmeetikabrändi IDUN Minerals koolitaja, jumestaja ja iluterapeut Erica Dejager. Rääkisime mineraalkosmeetika vajalikkusest ja Idun brändi loomisest.

  Loe edasi...
 • Intervjuu Avène'i nahahooldusguru Perrine Frickiga

  Intervjuu Avène'i nahahooldusguru Perrine Frickiga

  Kohtusime Pierre Fabre’i rahvusvahelise koolitaja Perrine Frickiga, et rääkida peagi saabuvast suvest, Avène’i päikesekaitsetoodetest ja suvisest nahahooldusest.

  Loe edasi...
 • Kuidas olla prantslanna, alati ja kõikjal.

  Kuidas olla prantslanna, alati ja kõikjal.

  Aprill on Apotheka Beautys Prantsuse kosmeetika kuu. Selle raames intervjueerisime nelja prantslannat ja uurisime, mis on nende ilu saladus. Meiega jagasid mõtteid prantslannade ilust ja elustiilist Fabienne (48), kes on elanud Eestis 20 aastat, valdab eesti keelt ja tegutseb lisaks oma põhitööle imidžikonsultandina; Eila (79), Eesti-Soome päritolu daam, kes on elanud üle 55 aasta Pariisis ega lahku kodunt kunagi värvimata huultega; disainer Bathilde (25), kes on välistudengina õppinud aasta ka Eesti Kunstiakadeemias; ning Madeleine (21), noor pariisitar, kes hetkel tudeerib Šotimaal mainekas St Andrews University’s.

   

  Loe edasi...
 • Kuidas saavutada miljoni dollari naeratus?

  Kuidas saavutada miljoni dollari naeratus?

  Mina olen Karin, Apotheka Beauty online-mänedžer. Veebruar on Apotheka Beautys iluhoolitsuste kuu. Meie juures on võimalik katsetada järgmisi teenuseid: nahadiagnostika, peanahadiagnostika, hapnikuhooldus, kõrvade augustamine ja hammaste valgendamine. Viimase proovisin ka ise järele.

  Loe edasi...
 • Kevade oodatum ilu-uudis!

  Kevade oodatum ilu-uudis!

  Kauaoodatud Apotheka Beauty Beauty Box on nüüd kohal! Oleme pannud kokku unikaalse valiku tooteid, et huvilised saaksid proovida uusi lahedaid ilubrände, taasavastada vanu klassikuid ja leida oma lemmikud. Karp on saadaval nii meie e-poes apothekabeauty.ee kui ka meie T1 kaubanduskeskuse kaupluses. Kaunis karbike on saadaval ülisoodsa hinnaga 29.99€, et proovimine oleks võimalikult soodne. Karbi tegelik väärtus on üle 80€! Nii on see suurepärane kingiidee sõbrannale, emale või iseendale. Võid kindel olla, et kingi saaja leiab valikust põnevaid uusi ilulemmikuid, millest tal seni aimu ei olnud. 

  Loe edasi...
 • Apotheka Beauty on avatud!

  Apotheka Beauty on avatud!


  Möödunud nädal oli väga sündmusterohke. Hulganisti proove, asjaajamisi, kolm esinemist ja eelmise nädala tippsündmus – Apotheka Beauty avamine. Et olen viimased pool aastat saanud kõrvalt näha, kuidas ühe uue brändi ja poe loomine käib, ootasin T1 Mall of Tallinna avamist pikisilmi, sest just seal avati ka Apotheka Beauty esinduspood. 

  Loe edasi...
 • Prantslannade ilusaladuste jälil

  Prantslannade ilusaladuste jälil

  Naised üle ilma on juba sajandeid üritanud toimida nagu imekaunid prantslannad, kes näevad pea alati täiuslikud välja. Pane nüüd Edith Piaf taustaks mängima, kalla endale klaasike punast veini ja õpi selgeks mõned trikid, mida prantslannad kasutavad, et nende nahk säraks ja kiharad tuules kaunilt lendleks.

  Loe edasi...
Page